top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Розклад руху автобусів
 

Інвестиційна компанія «Марконі» ще виношує ідею будівництва в Ковелі сміттєпереробного заводу

   Інвестиційна компанія "МАРКОНІ", про яку ще зовсім нещодавно так багато в місті говорили, не проти повернутися до Ковеля, щоб тут таки  звести сміттєпереробний завод, який працюватиме за технологією компанії «Arrow Ecology». Лист-пропозиція від Марконі надійшов на адресу очільника міста Олега Кіндера. З його змістом ознайомив на сьогоднішньому засіданні громадської ради при міському голові начальник відділу економіки Андрій Товстига. У ньому, зокрема, йдеться про повну готовність інвесторами розпочати будівельні роботи, звісно ж, якщо на те буде добра воля керівництва міста, депутатського корпусу та громадськості. Будівництво заводу, де за підрахунками інвесторів працюватиме 40-45 чоловік, лише на першому етапі оцінюється у 90-95 мільйонів гривень.
    Також до мерії міста щодо перспектив будівництва сміттєпереробного заводу ще надійшли листи від екс-мера Ковеля, депутата міської ради Сергія Кошарук та співзасновника підприємства «Негабарит-Сервіс», в яких фахівці економічного відділу  не вгледіли жодної конкретної інвестиційної пропозиції.
Сергій Кошарук, котрий був присутній на засіданні ради, натякнув, що місто має розроблену проектно-кошторисну документацію на будівництво третьої черги полігону твердих побутових відходів і на даній стадії може цим скористатися. У відповідь Андрій Товстига зауважив, що за тими ж таки документами третя черга полігону, якщо й буде збудована, то вона не зможе приймати всю ту кількість сміття, котре вже сьогодні відправляється на полігон. Скажімо, КП «Добробут» за минулий рік сюди відвезло 30,6 тисяч тонн сміття.
    Що з усім цим щось треба робити, тобто терміново розвантажити полігон, який вже переповнений в 2,5 рази, погодилися всі члени громадської ради.
-

07-11-2013
Повернутися назад
 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top