top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
Колискові
Галерея
 
 

Найсильніші боксерки 6 країн світу на Ковельському ринзі

 У Ковелі відбувся Міжнародний турнір з боксу серед жінок. До невеличкого міста з’їхалися  збірні команди з Російської федерації, Польщі, Швеції, Білорусі, Азербайджану та господарі зустрічі. Загалом 72 спортсменки. Протягом п’яти днів в дитячо-юнацькій спортивній школі імені Євгена Кондратовича дівчата боксували за право володіти «Кубком визволення».
    Останній день змагань був найбільш насичений цікавими спортивними поєдинками. Насамкінець турніру у двобої на ринзі зійшлися титуловані представниці команд, фаворити змагань боксерки з України та Росії. Відкривали п’ятий день турніру урочисто. Переглянути найважливіші поєдинки та потиснути руку переможцям і призерам змагань міжнародного класу приїхав губернатор Волині, голова благодійного фонду «Рідна Волинь», голова Волинського відділення Національного олімпійського комітету України  Борис Клімчук. Борис Петрович привітав учасників змагань та організаторів - Федерацію боксу міста Ковеля і спортивний клуб боксу «Апперкот» із проведенням турніру.
     Голова облдержадміністрації переконаний, що у команді українських спортсменок, є достойні, добре підготовлені боксерки, яким уже відкрита дорога до Олімпійських ігор. Серед таких майстрів влучного удару він відмітив багаторазову чемпіонку України Тетяну Коб та майстра спорту України Олександру Федіс. Цим дівчатам за пропаганду здорового життя губернатор вручив грошову премію від благодійного фонду. Також були нагороджені кубками та пам’ятними подарунками національні збірні команди Швеції, Польщі, Білорусі та Азербайджану, які вже закінчили змагання. Організаторам залишилось лише визначити кращих серед українських та російських боксерів та розіграти два перших призових місця. Напруженим та цікавим поєдинком виявився бій між Тетяною Коб (Україна) та Олесею Гладковою (Росія). Тут перемогу святкувала українська спортсменка. А двобій між Олександрою Федіс та Вікторією Гуркович закінчився у нічию. У підсумковому рахунку збірна команда України зуміла обіграла збірну команду Росії лише на один бал і зайняти перше тріумфальне місце турніру. Відповідно росіянки посіли другу сходинку. Останнє третє місце у своєму активі мають спортсменки Польщі. Окрім цього, судді Міжнародного турніру вирішили відзначити кількох талановитих спортсменок спеціальними кубками Анну Лаурель (Швеція)  «За волю до перемоги», Софію Очегаву (Росія) «Найтехнічніший боксер» та Олександру Сідоренко (Україна) «Міс турніру». А ще за багаторічну плідну підтримку та внесок у розвиток боксу України спеціальною відзнакою «Почесний член федерації боксу України» відмітили міського голову Олега Кідера та головного лікаря Ковельського МТМО Олега Самчука.
Міжнародний турнір з боксу серед жінок пройшов при підтримці Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, федерації боксу України, міської федерації боксу та Ковельської міської ради.

 

 


-

16-06-2011
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 
 
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


Щебінь
Розклад руху автобусів
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top