top
Новини
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Авто новини
Карта


У Ковелі одну з вулиць міста назвуть іменем видатного українського митця

   26 квітня не стало відомого українського художника, скульптора, члена Національної спілки художників України Валентина Данилюка. Народився наш земляк у селі Секуль Старовижівського району, більшу частину свого творчого життя провів на Івано-Франківщині, але найчастіше на своїх полотнах зображав краєвиди волинської землі, яка захоплювала його з головою. Працював Валентин Данилюк у монументально-декоративному жанрі, станковому мистецтві. Його роботи знайшли своїх власників далеко за межами України.
    В листопаді минулого року, працюючи над новою скульптурою з дерева, він невдало підняв колоду і відчув якийсь сильний біль. Тоді його швидко доправили до Ковельської райлікарні, де медики змогли поставити хворого на ноги. Однак зовсім скоро недуга з новою потужною силою знову нагадала про себе. Від цього удару ослаблений організм Валентина Данилюка вже не зміг оправився. Громадськість Ковеля, його друзі, рідні, колеги організували 15 квітня благодійну виставку-продаж робіт знаного майстра. Гроші від продажу експонатів передали на лікування Валентину Данилюку, однак його життя вони вже не врятувати. Поховали художника на кладовищі в Дубовій, що в Ковельському районі, поряд із могилами батьків. 
    Наразі депутатський корпус запропонував гідно увіковічнити пам'ять видатного художника і скульптора, а саме: назвати одну з вулиць Ковеля іменем Валентина Данилюка, посприяти у виконанні заповіту митця – створення музею-садиби художника, відобразити інформацію про його  життя і творчість в Ковельському історичному музеї та присвоїти члену Національної спілки художників України звання «Почесний громадянин міста Ковель».


-
-

23-05-2013
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
Галерея
Колискові
Розклад руху автобусів
 
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top