top
НОВИНИ
Ковель
Корисне
Бізнес
Інформація
Карта
 

У Ковелі одну з вулиць міста назвуть іменем видатного українського митця

   26 квітня не стало відомого українського художника, скульптора, члена Національної спілки художників України Валентина Данилюка. Народився наш земляк у селі Секуль Старовижівського району, більшу частину свого творчого життя провів на Івано-Франківщині, але найчастіше на своїх полотнах зображав краєвиди волинської землі, яка захоплювала його з головою. Працював Валентин Данилюк у монументально-декоративному жанрі, станковому мистецтві. Його роботи знайшли своїх власників далеко за межами України.
    В листопаді минулого року, працюючи над новою скульптурою з дерева, він невдало підняв колоду і відчув якийсь сильний біль. Тоді його швидко доправили до Ковельської райлікарні, де медики змогли поставити хворого на ноги. Однак зовсім скоро недуга з новою потужною силою знову нагадала про себе. Від цього удару ослаблений організм Валентина Данилюка вже не зміг оправився. Громадськість Ковеля, його друзі, рідні, колеги організували 15 квітня благодійну виставку-продаж робіт знаного майстра. Гроші від продажу експонатів передали на лікування Валентину Данилюку, однак його життя вони вже не врятувати. Поховали художника на кладовищі в Дубовій, що в Ковельському районі, поряд із могилами батьків. 
    Наразі депутатський корпус запропонував гідно увіковічнити пам'ять видатного художника і скульптора, а саме: назвати одну з вулиць Ковеля іменем Валентина Данилюка, посприяти у виконанні заповіту митця – створення музею-садиби художника, відобразити інформацію про його  життя і творчість в Ковельському історичному музеї та присвоїти члену Національної спілки художників України звання «Почесний громадянин міста Ковель».


23-05-2013
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|ІНФОБЛОК
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


ДеЛайт - Ковель

ГІПСОВА МЕХАНІЧНА ШТУКАТУРКА »Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары

ВІКОНТ.Вікна та двері

«Комісіонка»

«Мего - меблі на замовлення»AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів

Натяжні стелі

Кондиціонери, вентиляція, опалення

Грунт на вимостку

Перетяжка мебелі Ковель

Доставка зоотоварів

Моноліт»

Магазин «МастерПол»

Купити двері у Ковелі

Шліфування, циклювання підлоги, паркету

counter
top
© 2009 — 2020 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top