Собачий шабаш у Ковелі

   Депутати Ковельської міської ради знову заговорили про безпритульних собак. Зокрема, на сьогоднішній 20 сесії вже звучали конкретні факти нападу чотириногих на людей. Переважно, - переконували депутати, - зграї собак кусають беззахисних дітей, коли ті йдуть чи повертаються зі школи.
    Неспокійна обстановка склалася у дитячому садочку №4 «Ромашка». Його маленькі вихованці часто-густо не мають змоги вийти на прогулянку на ігрові майданчики, оскільки там відпочивають безпритульні пси. Собаки вже давно облюбували це місце і, зі всього видно, покидати його з власної волі не збираються. Адміністрація садочка спершу намагалася власними силами навести порядок на прибудинковій території, але впоратися так і не змогла. Депутат міської ради Роман Ляшук звертався за допомогою до комунального підприємства «Добробут», але йому там відповіли, що вони не мають жодних важелів впливу на безпритульних собак.
    Тому всі прохання депутати тепер спрямовують на адресу міського голови Олега Кіндера. А він, у свою чергу, просити не байдужих, чуйних людей приєднатися до порятунку братів наших менших.
    На офіційному сайті Ковельської міської ради розміщена інформація про можливе створення в місті на території КП «Добробут» притулку для бездоглядних собак. Але оскільки міська казна на ці потреби коштів немає, то у мерії вирішили побудувати його за гроші спонсорів та пожертви звичайних городян. У Ковелі відкрито благодійний рахунок, кошти від якого будуть спрямовані на утримання тварин у притулку. Фізичні особи, підприємства, установи та організації, незалежно від форм власності, можуть перераховувати кошти на рахунок № 35426004003104 в Ковельському УДКСУ Волинської області МФО 803014 код 20130489.


22-03-2012
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Заточка Електромонтажні роботи Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:


.