Микола Корпачов «Почесний громадянин Ковеля»

    Сьогодні ковельчанину, ветерану Великої Вітчизняної війни, полковнику у відставці, колишньому педагогу, відміннику народної освіти УРСР та відміннику народної освіти СРСР Миколі Івановичу Корпачову присвоєно звання «Почесний громадянин міста Ковеля». Сталася ця приємна подія на початку роботи другого пленарного засідання 17 сесій міської ради. Заступник міського голови Ігор Прокопів зачитав звернення звітно-виборчої конференції ради ветеранів війни, праці та Збройних Сил України, у якому вони просять присвоїти шанованій у місті людині заслужене почесне звання «Почесний громадянин Ковеля». У цьому ж листі перераховані усі здобутки та досягнення Миколи Івановича.
    Впродовж 20-ти років він є активним учасником ветеранського руху в Ковелі. Понад 15 років віддав педагогічній праці, викладав початкову військову підготовку у ЗОШ №7. З його ініціативи у багатьох навчальних закладах міста створено куточки бойової та трудової слави. За сумлінну педагогічну працю ветеран ВВВ був нагороджений багатьма грамотами та подяками від Міністерства освіти, Верховної Ради СРСР тощо. Почесне місце у його скарбниці нагород займають ордени та медалі часів Другої Світової. Загалом у ветерана їх аж 26. 
    А ще Микола Іванович є одним з організаторів запровадження соціальної служби на дому, створення будинку для одиноких непрацездатних громадян. Він у свій час також очолював місцевий осередок Фонду милосердя і здоров’я, Фонду Миру.
    Міський голова Олег Кіндер запропонував депутатському корпусу підтримати прохання ветеранського активу міста. І народні обранці одноголосно дали згоду. Розчулений до сліз Микола Корпачов, який був присутній у залі, піднявся і ще напрочуд твердими та впевненими кроками направився до президії. У той момент  увесь зал встав і зааплодував ветерану. Новоспечений Почесний громадянин Ковеля подякував депутатам за вагому для нього нагороду і побажав долати усі труднощі та незгоди, які їм принесе нелегкий 2012 рік, дружньою, адже від їхньої спільної роботи багато в чому залужить добробут ковельчан.
    Почесний громадянин Ковеля отримав букети квітів від влади міста та управління праці та соціального захисту населення в особі його начальниці Софії Сагаль.
До слова, за 42 роки, тобто з того часу, коли в місті розпочали присвоювати звання «Почесний громадянин Ковеля», Микола Іванович Корпачов став 12-тим. 

 


29-12-2011
Повернутися назадАрхів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019|


counter
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Послуги навантажувачем Manitou Блоки Ковані «Інтернет магазин рибалки» Автозапчастини для іномарок з Польщі Продаж профнастилу, металочерепиці Купити кондиціонер у Ковелі Купити кондиціонер у Ковелі ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Монтаж систем каналізації, водопостачання Послуги спецтехніки Автономера Топінаріум  ремонт двигунів та ходової Покрівельні матеріали Ковель Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер: