top
Новини
Ковель
Фінанси
Корисне
Інформація
Відео
Карта
 
ТЦК-ІНФОРМ
 
Телевізійний Центр Ковель
 
ТЦК 1992-2010
 
Ковельський центр професійно-технічної освіти
 
Розклад руху автобусів
 

Роман Якубович - футболіст, педагог, тренер

    Вже вдруге у Ковелі пройшов міський турнір, присвячений пам’яті відомого в Україні футболіста, тренера, педагога,  ковельчанина Романа Петровича Якубовича.
    Знаменитий земляк народився у багатодітній сім’ї. Петро Сидорович та Марія Терентіївна  виховали шестеро діток (п’ятеро синів та одну дочку). Усі полюбляли футбол, були палкими шанувальниками цього виду спорту. Однак на поле грати за команди вийшло лише троє їхніх синів Роман, Богдан та Віктор. У Романа ганяти м’яча і влучно забивати голи виходило краще ніж у братів, мало-помалу вже проявлялися і організаторські здібності. А згодом хлопець зрозумів, що футбол для нього – це сенс усього життя.
    Протягом своєї стрімкої спортивної кар’єри юнак швидко виріз з тренера вуличної молодіжної футбольної команди, яка була чемпіоном міста, до футболіста, який у складі  волинського «Торпедо», захищав честь області на першості Радянського Союзу. Яскраву гру молодого, талановитого Романа Якубовича помітили тренери й інших не менш титулованих футбольних клубів з сусідніх областей тодішньої держави. Але чоловік твердо вирішив не покидати вотчину.
     І свою подальшу робочу спеціальність Роман Якубович поєднав зі спортом – став вчителем фізичної культури і спорту у школі №1, де пропрацював два десятка років, решту свого земного життя. Нового викладача діти полюбили з першого ж уроку, каже директор навчального закладу Тетяна Донюш. Він був обдарованим спортсменом та педагогом від Бога.
    Минулоріч саме футбольна команда ЗОШ №1 здобула перемогу в турнірі присвяченому пам’яті Романа Якубовича і стала володарем перехідного кубка. Тепер юнаки знову вийшли на поле відстояти право називатися кращими. Вже з перших хвилин гри було помітно, що суперники підібралися досвідчені, тому кожен з них відчайдушно боротиметься  за перемогу. Переможець визначився останнього другого дня. На цей раз команда гімназій впевнено фінішувала першою і здобула перехідний кубок імені Романа Якубовича,  другими стали хлопці з навчально-виховного комплексу №13, господарі змагань. Найкращі гравці були нагороджені заохочувальними призами. Організатори  турніру відзначили Дмитра М’якоту учня ЗОШ №3, як кращого нападаючого, Євгена Омельчука з міської гімназії, як кращого воротаря, Богдана Оліферовича футболіста з команди школи №1, як кращого захисника, та Віталія Ільїна з навчального закладу №13, як кращого гравця турніру. Останній ще отримав подарунок від родини Романа Якубовича. Нагороди учасникам та переможцям турніру приїхав вручити син славетного футболіста Дмитро Якубович. Також кожній з команд у подарунок  дісталося по футбольному м’ячу. 
    Наступний футбольний турнір Тетяна Донюш закликає провести на  території спортивного комплексу ЗОШ №1, який вже розпочали будувати і планують завершити у 2012 році, де мріяв проводити уроки фізичної культури педагог, тренер, спортсмен Роман Якубович. 
 


-
-

20-09-2011
Повернутися назад


 
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018|

 

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Галерея
 
Колискові
 
ТВ Онлайн
top
© 2009 — 2019 | ТЦК
Телевізійний Центр Ковель
Адреса: м.Ковель, вул. Незалежності, 73
Тел.(03352) 3-28-91
Електронна адреса: tck@kovel.tv
При використанні матеріалу гіперпосилання на сайт Ковель обов'язкове!
top