У Ковелі - рекордний флешмоб

   Нинішній Всесвітній день здоров’я юні ковельчани відзначили креативно. На центральній площі міста – Героїв Майдану – більше тисячі дівчат і хлопців при активні підтримці викладачів фізичної культури і спорту, тренерів Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи в рамках Всеукраїнської акції «Пліч-о-пліч» провели півгодинну руханку. Голова студентської ради Києва Олександр Клімашевський, який навмисно приїхав зі столиці, щоб взяти участь в організації цього спортивного дійства, розробив комплекс загально-розвиваючих вправ і запропонував їх учасникам міського флешмобу.
«Це загальні вправи для фізичного розвитку людини, починаючи з верхньої частини тіла і до низу. Ми підбирали вправи, такі, які дітям би сподобалися, щоб можна було попригати, зігрітися. Я думаю, що нам пощастило з погодою, бо ми знаємо, що було до цього дня», - розповідає Олександр Клімашевський, голова студентської ради Києва.
 Молодь вишукалася в ряди і охоче повторювала нескладні вправи, які демонстрували Олександр Клімашевський і тренери-викладачі ДЮСШ. До великого гурту школярів навчальних закладів, студентів коледжу, ліцею, училища приєднувалися педагоги, працівники міськвиконкому, а також ще зовсім маленькі ковельчани, як ось 5-річний Ілля.
 Вже згодом молоді люди, з якими ми встигли поспілкуватися, зізналися, що такі фізичні рухи вони чи не щоранку виконують вдома.
«Дозволяє людям оздоровлюватися. Я вранці роблю заряду. Виконую вправи щоранку 10 хвилин», - зізнається учениця міської гімназії Ангеліна Єрьоменко
«Ця зарядка неважка. Зарядку я роблю вдома, щоправда, коли є час», - розповідає учень ЗОШ №2 Іван Сидорук.
Ковель став другим містом на Волині, яке долучилося до проведення Всеукраїнської акції «Пліч-о-пліч». І, за словами співорганізатора заходу Олександра Клімашевського, єдиним, де на чисельність 70 тисяч населення, в креативній руханці взяло участь більше тисячі людей.
«Президент фонду волонтерів України Тимофій Нагорний, я , як голова студентства міста Києва,  – ми разом організовували по всій України Всеукраїнську акцію «Пліч-о-пліч». Відгукнулося Запоріжжя, Ужгород, Київ і обласні центри», - говорить голова студентської ради Києва Олександр Клімашевський.
Після того, як молоді люди з посмішками на обличчях і гарним настроєм завершили зарядку, вони приступили до другого етапу заходу. На площі юнаки і дівчата сформували один із символів України – тризуб – орієнтовно розмірами 50 метрів довжиною і 30 метрів шириною. Потім усі разом підняли до гори жовті і сині аркуші паперу. В результаті утворився ось такий «живий» велетенський тризуб.
Спортивний загальноміський флешмоб завершився спільним виконанням Державного гімну України і загальною фотографією всіх учасників креативного заходу.

15-04-2015
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter