Де купити надійний ручний сканер штрих-коду у Києві та містах України?

Для зчитування нанесеного на упаковку товару штрих-коду використовується спеціальне обладнання – сканер штрих-коду. Це девайс, який не лише зчитує дані, а й забезпечує перенесення інформації до комп'ютера. Сканер можна підключити не лише до ПК, але й також до ПОС-терміналу, касового апарату чи іншого торговельно-електронного обладнання.

Купити сканери штрих-коду за доступними цінами пропонує інтернет-магазин Гера-Сервіс. Ми спеціалізуємося на продажі сканерів різних моделей, типів, виробників та пропонуємо швидку доставку торговельно-електронного обладнання до будь-якого регіону України.


Якими бувають сучасні сканери штрих-коду?

Ручний сканер штрих коду Datalogic у Києві

За своїми технічними характеристиками, конструктивними особливостями та принципом роботи сканери діляться на три основні види:

  • Лазерні. Пристрій може зчитувати інформацію з великої відстані за максимальної швидкості читання даних. Головний недолік пристрою – досить висока ціна, а також досить висока чутливість до механічних пошкоджень та ударів. Цей недолік більшість виробників намагаються компенсувати за рахунок переміщення девайса в ударостійкий корпус.
  • Світлодіодні. Апарати зі світлодіодом у конструкції, які зчитують дані з товару за рахунок спеціальної ПЗЗ-матриці. Достатньо бюджетні пристрої з високою надійністю. Головний недолік апаратів – мінімальна дальність зчитування інформації. Щоб зчитати штрих-код з продукції, необхідно піднести сканер до товару практично впритул.
  • Імідж-сканери. Забезпечують досить швидке зчитування лінійних, композитних та двовимірних штрих-кодів. Відрізняються підвищеною надійністю та швидкістю роботи. Апарати даного типу досить стійкі до механічних пошкоджень та зовнішнього впливу. Навіть у разі удару або падіння з висоти імідж-сканер не зламається і без проблем виконуватиме свої функції.

Бажаєте купити відповідні сканери штрих-кодів з доставкою у Києві, Львові, Луцьку, Дніпрі, Одесі, Харкові та Україні?

Переходьте на сайт компанії Гера-Сервіс www.gera-service.com.ua. Наші консультанти запропонують найкращі варіанти торгівельно-електронного обладнання з урахуванням специфіки, особливостей та масштабів вашого бізнесу. Якісне обладнання від провідних українських виробників забезпечить злагоджену та безперебійну роботу вашого підприємства, допоможе налагодити бізнес-процеси.

Переваги ручних сканерів штрих-кодів для вашого ФОП, дрібного та великого бізнесу у Києві та містах України.Ручний сканер для зчитування штрих-коду з каталогу https://gera-service.com.ua/ua/skaneri-shtrikh-kodu/ruchni-skaneri-shtrikh-kodu/ – це стаціонарний прилад, який встановлюється на підприємстві та використовується переважно в одному місці . Оператор-касир підносить товар до апарату. При цьому девайс швидко зчитує промарковану продукцію. Найчастіше ручні сканери працюють у парі з касовими апаратами або розміщуються окремо на робочому місці продавця-касира.

Більшість моделей ручних сканерів відрізняються компактними розмірами, невеликою вагою, простим використанням. Це незамінний помічник для підприємства, логістичного центру чи складу, що багаторазово спрощує роботу складського чи касового, торгово-оперативного персоналу.
Багато моделей ручних сканерів є ударо-пило- та вологостійкими, що гарантує тривалий термін безперебійної роботи та експлуатації.


Прилад дозволяє максимально швидко ідентифікувати продукцію, зберігати дані в ПК або ПОС-терміналі про продаж, переміщення товару. Використання ручних та інших видів сканера у рази підвищує ефективність робочого процесу, скорочує витрати підприємства на багато операцій, дозволяє оптимізувати роботу торгової точки та підвищити якість обслуговування клієнтів.

Бажаєте купити ручний сканер чи інше електронне обладнання за доступними цінами? Переходьте на сайт Гера-Сервіс. Наші менеджери допоможуть розібратися з моделями, характеристиками сканерів, оперативно оформлять заявку та організують відправлення вашого замовлення до будь-якого регіону України. Зверніть увагу: на все торговельно-електронне обладнання надається офіційна гарантія виробника.

 


22-07-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter