Дизайн інтер'єру для будинку у шведському стилі

Шведський стиль часто плутають з більш відомим скандинавським, і, фактично, великої помилки в цьому немає, адже обидва стилі тісно пов'язані і відносяться до етнічних різновидів. Тому дизайн будинку в шведському стилі вважається цікавим рішенням, адже він базується на красі навколишньої природи в поєднанні з суворими етнічними мотивами. В дизайн-студії Іоносфера звертають увагу користувачів на лаконічність і суворість оформлення, яке передає національний характер і менталітет шведів.

Класичні риси стилю для інтер'єру будинків

Шведський стиль недаремно вважається противником ампіру і рококо, адже в ньому не прийнято використовувати розкішні предмети і помпезний декор, віддаючи перевагу помірності і функціональності. Оскільки стиль сформувався на базі основних принципів класицизму з незначним додаванням романтичних ідей імпресіонізму, для нього характерні наступні риси, що зроблять дизайн дому неповторним та індивідуальним:

1. Світлі пастельні відтінки. В інтер'єрі краще віддати перевагу світлій кольоровій гамі та пастельним тонам, що зроблять кожне приміщення в будинку візуально просторішими та світлішим.

2. Яскраве освітлення. Щоб створити оптимальне шведське оформлення, важливо правильно підібрати освітлення. Тут важлива велика кількість світла натурального спектру, тому краще встановлювати вікна максимально можливого розміру, а також обрати сучасні світильники з можливістю регулювання.

3. Дерев'яні меблі. Шведськи дизайн інтер'єру будинку передбачає встановлення масивних меблів з натурального дерева світлих порід. При цьому рекомендується зберігати оригінальну структуру і колір дерева, відмовившись від додаткових лаків та фарб.

4. Природній декор. Цікавим прийомом для створення характерної атмосфери в домі вважається використання природних елементів: гілок з дерев, моху, шишок чи навіть повноцінних пеньків. Подібний декор передає ідею єднання з природою та екологічного оформлення.
5. Відсутність тяжких штор та гардин. Продуманий дизайн інтер'єру дому в шведському стилі віддає перевагу легкому напівпрозорому текстилю, тому замість щільних штор дизайнери з Ionosfera рекомендують звернути увагу на сучасні регульовані жалюзі або легкі фіранки.
Також характерним рішенням стилю вважається комбінована обробка стін - наприклад, три стіни можна пофарбувати в світлий колір, а четверту обклеїти незвичайними рельєфними шпалерами.

26-10-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter