6 цікавих функцій сучасних холодильників

 Холодильник не просто сприяє зберіганню продуктів, але й органічно доповнює інтер'єр кухні. Однак дизайнерські рішення — не єдині, на які варто звертати увагу під час покупки. Сучасний виробник йде далі і пропонує багато цікавих функціональних рішень.Зона свіжості для м'яса, риби, зелені

Це перше, про що старе покоління може сказати, що “раніше такого не було”. Сьогодні ж користувач у нижній частині камери має в своєму розпорядженні зону свіжості. Тут можна встановити максимально точну температуру від 0 до 2°. До того ж, у зоні свіжості можна підтримувати певний режим вологості. У цьому місці холодильної камери зберігають продукти, що потребують певних умов зберігання без заморозки: рибу, м'ясо, зелень, овочі та фрукти.

Підтримка температури

Коли ви відкриваєте дверцята холодильника, температура в камері змінюється. Це може впливати на якість зберігання продуктів. Нова зручна опція — стабільна підтримка температури навіть за умови відкритих дверцят. Для цього використовують датчики температури, електроніку та вентилятор, які формують локальний потік повітря в камері за будь-яких умов.


Швидка заморозка

Якщо ви вирішили купити холодильник у Львові чи іншому місті України, придивіться до моделей з функцією миттєвого заморожування. Вона особливо влучна для тих, хто вважає за краще заготовляти на зиму зелень, фрукти, ягоди, овочі. Швидке заморожування максимально зберігає корисні та смакові якості продуктів.

Двері у дверцятах

Це інноваційне рішення, що дивує своєю користю та одночасно простотою. В основних дверцятах холодильника розташовані другі – зовсім невеликі. Завдяки їм можна швидко взяти з холодильної камери потрібні продукти, не впливаючи на температурні показники всередині. Також скляні маленькі дверцята — чудовий варіант, що дозволяє швидко оцінити локацію продуктів всередині.


Камера всередині

Віддалене керування холодильником — вже далеко не новинка. За допомогою смартфона можна контролювати температуру та навіть побачити, що зберігається всередині. У цьому допоможе вбудована камера. Відправляючись з роботи додому, вивчіть вміст усередині, щоб докупити потрібні продукти.

Функція «Відпустка»

Якщо ви їдете у відпустку, не варто турбуватися про зайві витрати електроенергії з увімкненим холодильником, у морозильній камері якого зберігаються продукти. Просто вибираєте функцію відпустки, завдяки якій електроенергія працює лише на морозилку.
Зверніть увагу: інноваційні холодильники з перерахованими зручними опціями можна знайти на сайті Алло Юа. До вашої уваги представлений широкий асортимент побутової техніки для кухні з великим діапазоном цін: на обмежений або вільний бюджет. Серед переваг покупки швидка доставка по Україні з можливістю підйому на поверх.
 
 

20-07-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка каналізації Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду Служба за контрактом
Погода

counter