Цегла - найзручніший матеріал

Цегла - напевно, після дерев'яного бруса і колоди, один з найвідоміших і довгоживучих матеріалів. Він використовується в будівництві протягом тисячоліть і практично не змінюється ні у технології виробництва, ні у техніці кладки стін. Найбільше зазнав змін лише розмір будівельної цегли — навіть тепер майже в кожній країні існують свої стандарти на цей матеріал. Компанія “Будмат” пропонує купити за низькою цегла Львів прямо з доставкою на ваш майданчик.


Технічні характеристики

Ще з часів СРСР і більшості країн, що раніше входять до його складу, цегла виробляється в таких розмірах:

250х120х65 мм - одинарний;
250х120х88 мм - полуторний;
250х120х138 мм - подвійний.

У сучасних технологіях будівництва використовується як звичайний матеріал, у вигляді монолітного бруска обпаленої глини, так і пустотілий - той же брусок, тільки з ліжками, що виконані в гранях, наскрізних овальних або круглих отворах. Порожнини становлять від 13 до 50% (в середньому - 36%) загального обсягу матеріалу і настільки ж знижують його вагу.

Виробництво будівельної цегли з порожнинами здешевлюється за рахунок скорочення часу на випалення, але дещо ускладнюється при формуванні. Тим не менш, сучасні автоматичні лінії дозволяють виробляти цеглу в необхідній кількості з будь-якою кількістю отворів і їх довільною формою, яка, втім, регламентується ГОСТ.

Будівельну цеглу можна купити у всіх стандартах міцності, морозостійкості та розміру. По міцності матеріалу маркується літерою М і трьома цифрами, наприклад 100, які показують, скільки кілограмів на квадратний сантиметр площі здатний витримати окремий елемент.

У стіні навантаження розподіляється і сила впливу трохи відрізняється від розрахункової, але прийнято за показник міцності брати саме величину М. Для порівняння цегла М100 використовується в малоповерховому будівництві (до 3 поверхів), М150 для багатоповерхових будівель будь-якої висоти.

Технології виробництва будівельної цеглини дозволяє випускати вироби високої точності розмірів і форм, у тому числі з гладкими гранями. Така цегла називається лицьовою і використовується, в основному, при обробці фасадів. Звичайний матеріал з дещо шорсткими сторонами називається рядовим і служить для зведення несучих та внутрішніх стін.

Для цоколів, фундаментів, що захищають конструкцій, в більшості випадків використовується повнотілий матеріал, він дешевше у виробництві і має більшу питому щільність, що важливо в умовах підвищеної вологості та механічного навантаження.


 


15-02-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter