Як перевести житлове приміщення у об'єкт громадського призначення

 Створення коворкінгу – чудова ідея бізнес-стартапу для тих, хто володіє житловою нерухомістю. Гнучким офісом може стати будь-яка квартира або ж декілька квартир, об'єднаних в одну.Що потрібно зробити, щоб легально перепланувати квартиру у коворкінг, розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

«Що необхідно зробити для перетворення житла на коворкінг:

Якщо облаштування гнучкого офісу планується в одній квартирі, то необхідно перевести житлове приміщення у об'єкт громадського призначення. Для цього потрібно отримати містобудівні умови та обмеження;
Якщо власник планує об'єднати кілька квартир або ж влаштувати між ними прохід, то спершу йому необхідно також одержати МУО для зміни функціонального призначення приміщення. Після цього для об'єднання приміщень потрібно також одержувати містобудівні умови та обмеження;
Якщо власник планує зміну несучих конструкцій у квартирі, то він зобов'язаний погоджувати такі дії з Державною архітектурно-будівельною інспекцією. Для цього готується проект перепланування, декларація про початок робіт, новий техпаспорт. Після готовності об'єкта власник має повідомити ДАБІ та внести зміни до Держреєстру речових прав на нерухоме майно», - пояснив Юрій Тацій.

Він підкреслив, що порядок отримання містобудівних умов та обмежень визначений у статті 29 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

За словами Юрія Тація, протягом останніх двох років значно активізувалось будівництво гнучких офісів – коворкінгів. Так, в кінці 2019 року загальна площа такої нерухомості в Україні складала 73 тисячі квадратних метрів, а вже у 1 кварталі 2020 року становила 79 тисяч квадратних метрів.

«Активізація цього сектору будівництва пов'язана з тим, що офісні працівники все частіше надають перевагу віддаленій роботі та гнучкому графіку. Тож попит на роботу в такому офісі зростає», - підкреслив Юрій Тацій.

13-05-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  котли та колонки VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров

Погода

counter