Як зробити перепланування квартири в «квартиру-студію»

 Для того, щоб жити у сучасному, стильному та функціональному помешканні, не обов'язково купувати квартиру з великим метражем у елітному будинку. «Дизайнерське» житло доступне, навіть, власникам малогабаритних квартир. Одним із найпопулярніших рішень для цього є перепланування звичайної квартири в студію.Про те, як здійснити таке планування у свої квартирі, розповів заступник директора Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

«Як правильно перепланувати квартиру та узаконити внесені зміни? За чинним законодавством для більшості робіт, пов'язаних з перебудовою квартири, не потрібен попередній дозвіл. Щоб узаконити їх, потрібно лише зазначити зміни у технічному паспорті нерухомості та отримати довідку з БТІ. Головне - не зачіпати несучі конструкції», - пояснив Юрій Тацій.

Посадовець зазначив, що зміни несучих конструкцій, об'єднання балкона з кімнатою, перенесення санвузла та інші втручання в інженерні конструкції потребують обов'язкового погодження з Державною архітектурно-будівельною інспекцією. Особливих умов також потребує перепланування квартири в студію за наявності газової плити, адже для цього також необхідно забезпечити обов'язкову гравітаційну (самоплинну) вентиляцію.

«Для цього потрібно розробити та подати проект перепланування і декларацію про початок робіт, згодом виготовити новий технічний паспорт та повідомити про готовність об'єкта, потім – внести інформацію до Державного реєстру речових прав на нерухоме майно», - підкреслив Юрій Тацій.

Він також зауважив, що зміни несучих стін чи інженерних систем без дозволу можуть обернутися проблемами у майбутньому.

«Від неможливості проводити будь-які операції з такою нерухомістю до примусового відновлення початкового стану приміщення. Також втручання в несучі конструкції може призвести до втрати тепла, підвищення вологості і появи цвілі, а іноді навіть до руйнування і обвалу будинку», - додав Юрій Тацій.


30-04-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter