На ЛУН чекає ребрендинг: сервіс із пошуку вторинної нерухомості отримає назву Flatfy

Сервіс із пошуку вторинної нерухомості ЛУН змінює назву на Flatfy  Провідний онлайн-сервіс з пошуку нерухомості ЛУН проводить ребрендинг українського відділення компанії, аби використовувати єдиний бренд Flatfy для вітчизняного та закордонного підрозділів, які спеціалізуються на пошуку вторинної нерухомості. Ті, кого цікавить первинна нерухомість на ринку в Україні, і надалі будуть використовувати сервіс ЛУН.
 

Причини ребрендингу

У компанії пояснили рішення про розділення на 2 бренди кількома причинами.

У користувачів бренд ЛУН викликає асоціації з пропозиціями на ринку первинного житла, оскільки протягом останніх 8 років рекламні кампанії активно висвітлювали тему новобудов. Рекламу ЛУН можна було побачити і по телебаченню. Оскільки більшість користувачів сервісу цікавиться вторинною нерухомістю, виникала невідповідність між тематикою, яку просували у рекламі, та попитом аудиторії.

Представників компанії турбувало і те, що пропозиції з продажу вторинної нерухомості, які можна побачити завдяки пошуковику-агрегатору ЛУН, не завжди відповідають високим стандартам, що може негативно вплинути на сприйняття бренду.

Коли компанія випустила додаток Bird для пристроїв на базі iOS, який дозволяв підшукувати пропозиції з оренди квартир у Києві, її представники побачили, що реклама продуктів під різними брендами може бути успішною. Додаток завантажили понад 100 тис. разів, він посів перше місце у відповідній категорії з рейтингом 4,9.

На які зміни чекати користувачам сервісу

Відмовлятися від використання бренду ЛУН компанія не планує, оскільки його асоціюють з темою новобудов. Через ребрендинг планується реструктуризація компанії. Flatfy стане окремим підрозділом, а завдяки ЛУН можна буде аналізувати проєкти новобудов у різних містах України та обирати варіанти з найбільш комфортними умовами.

Користувачі не відчують жодних обмежень через появу бренду Flatfy, сервісом так само комфортно користуватися, як і раніше. Його перенесли на домен flatfy.ua, тоді як ЛУН отримає власний домен lun.ua замість піддомена novostroyki.lun.ua.

Які раніше, «ЛУН Місто» досліджуватиме особливості міського простору. Сервіс дозволяє обрати найкомфортніші райони для проживання. Не зазнає змін і онлайн-сервіс Dobovo, який полегшує пошук квартир для оренди в Україні.

Перспективи сервісу

Створення двох окремих сервісів для пошуку житла у новобудовах та на вторинному ринку сприятиме залученню нових клієнтів та розвитку компанії. Її представники планують мінімізувати негативний вплив змін на SEO-трафік.


04-03-2020
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
«БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter