Інформація для власників житла, які прихистили внутрішньо переміщених осіб

У разі розміщення внутрішньо переміщених осіб у Ковельській територіальній громаді власник житла (не пізніше ніж наступного дня після розміщення) повинен звернутися із заявою до управління ЦНАП або до старост (в сільській місцевості). В ній він зазначає відомості про дату поселення, дані людей та адресу жилого приміщення. За наданою в заяві інформацією вносять до Реєстру жилих приміщень «Прихисток», доступних для безоплатного розміщення внутрішньо переміщених осіб.

Компенсацію можуть отримати громадяни України віком від 18 років, які є власниками житла або їх представниками, наймачі (орендарі) житла державної або комунальної власності, спадкоємці, які прийняли спадщину і безоплатно розмістили внутрішньо переміщених осіб, крім членів своєї сім’ї, у розумінні Сімейного кодексу України, для покриття понесених ними витрат, пов’язаних з розміщенням внутрішньо переміщених осіб.

Щомісяця (з 1-го по 5- те) власник обов’язково подає заяву згідно додатку 1 до постанови КМУ «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг» від 19 березня 2022 р. № 333 до виконавчого комітету міської ради.

Разом з тим власник надає згоду на обробку персональних даних.

Нарахування компенсації здійснюється з дати подання заяви про розміщення внутрішньо переміщених осіб у жилому приміщенні, але не раніше дати включення до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб (набуття статусу ВПО).

Підготовлено згідно з роз’ясненнями до постанови КМУ від 19 березня 2022 р. № 333 «Про затвердження Порядку компенсації витрат за тимчасове розміщення внутрішньо переміщених осіб, які перемістилися у період воєнного стану і не отримують щомісячної адресної допомоги внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання, в тому числі на оплату житлово-комунальних послуг».

13-05-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Клімат Комфорт Ковані
Погода

counter