Вшанування пам'яті героїв Небесної Сотні у Ковелі

20 лютого Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні! Героїв, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян. Вони вийшли на Майдан, аби не дати тодішній владі звернути з європейського шляху. Кожен із них хотів бачити свою країну сильною та успішною.

Віддати данину шани живим і полеглим учасникам тих подій у Ковелі на меморіал Слави прийшли представники міської та районної влади, духовенство, молодь, громадськість.

Ведучі заходу Наталія Гончар та Світлана Труш повернули усіх у той час, коли вісім років тому, беззахисні проти снайперської кулі, Герої до останнього стояли на Майдані за вільну людину у вільній країні. Вони стали тією силою, яка сколихнула всю країну, пробудивши дух патріотизму та бажання її змінити.

Саме в ці лютневі дні 2014 року під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. А 20 лютого загинуло найбільше активістів Майдану.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Героїв. Панахиду за полеглими відслужили священники ПЦУ та УГКЦ.

Твори, присвячені українським Ангелам, у виконанні Руслани Шацької, Андрія Мигулі та Петра Журавля звучали по-особливому і торкнулись серця кожного ковельчанина.

“Небесна Сотня першою в центрі столиці однієї з найбільших держав Європи в мирний час сплатила своїм опором і позицією найвищу ціну — своє життя", – про це у своєму виступі говорив міський голова Ігор Чайка. "Небесна Сотня перепрограмувала дуже багатьох дорослих сформованих людей в країні, які зараз, коли Росія загрожує нам повномасштабною війною, свідомо готові стати на її захист”.

"Ми знаємо, що найкраща шана Героям — це реальні демократичні зміни в суспільстві і системі. Це коли люди саме тут, в своїй країні, залишають свій час та працю. Тут виховують дітей і тут — щасливі", – підкреслив Ігор Чайка.

На знак вдячності мешканці Ковельської громади поклали квіти до Стели пам’яті на честь загиблих земляків — учасників АТО та Героїв Небесної Сотні.

Неодноразово звучало: "Українці – великі патріоти, які вміють об’єднатися задля національної ідеї й відстояти своє бажання жити у вільній країні. Боротьба за це продовжується нині, і ми неодмінно переможемо".

Слава Україні!
Слава Героям Небесної Сотні!


21-02-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter