«ТЦК»   

У Ковелі підприємців поінформували про особливості застосування РРО

З ініціативи міського голови Ігоря Чайки у Ковелі відбувся семінар з обговорення законодавчих засад застосування касової техніки. До обговорення долучилося понад 80 господарюючих суб’єктів, котрі здійснюють підприємницьку діяльність у територіальній громаді. У розмові взяли участь начальник Ковельської ДПІ Ігор Костюк, начальник відділу електронних сервісів ДПІ Наталія Устимук та заступник начальника управління економічного розвитку та торгівлі Лілія Барна.

Ігор Чайка зауважив, що ця зустріч покликана врегулювати питання, які на сьогодні турбують людей. Він подякував податківцям за уже проведену інформаційно-роз’яснювальну роботу та запросив усіх до конструктивного діалогу.

Представники Головного управління ДПС у Волинській області у режимі ZOOM спочатку поінформували платників про вимоги до застосування РРО, відтак – відповідали на конкретні запитання підприємницької спільноти Ковельської громади.

Упродовж майже двогодинного діалогу підприємці мали можливість навести проблемні ситуації, що виникають під час проведення готівкових розрахунків, та отримати детальні відповіді на питання щодо відкриття-закриття касової зміни, розрахунків у режимі офлайн тощо.

Відповідаючи на запитання щодо труднощів з придбанням касових апаратів, завідувач сектору інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області Олена Нікотіна запропонувала представникам бізнесу скористатися можливостями програмних РРО.

«Сучасна зручна альтернатива касовим апаратам – програмний РРО, який Державна податкова служба пропонує безкоштовно. Обслуговування програмних РРО не вимагає значних фінансових витрат, а якісна робота ПРРО залежить від наявності Інтернет-зв’язку», – зазначила Олена Нікотіна.

Детальна інструкція та наочні матеріали, зокрема відео роз’яснювального характеру, про те, як правильно зареєструвати програмний РРО, доступні широкому загалу на вебпорталі ДПС України у банері «Програмні РРО».

Зареєструвати програмний РРО можна в онлайн-режимі, а онлайн передача (отримання) даних робить процес готівкових розрахунків і звітування швидким, комфортним та необтяжливим.

Нагадаємо, що з 1 січня 2022 року вступили в дію нові вимоги щодо застосування касової техніки усіма господарюючими суб’єктами, крім першої групи спрощеної системи оподаткування.

Управління економічного розвитку та торгівлі

02-02-2022
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА «АКУМУЛЯТОР» - магазин-склад у Ковелі Паркінг для легкових та вантажних автомобілів в Хелмі Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Турагенство у Ковелі
counter