Оголошення про формування і затвердження списку присяжних |
У зв’язку зі зверненням до Ковельської міської ради Волинської області територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області від 26.09.2022 року № 1932/01-18, щодо затвердження списку присяжних, які місцевою радою формуються і затверджуються у кількості, зазначеній у поданні з числа громадян, що постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам ст. 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” і дали згоду бути присяжними, повідомляємо про наступне: Згідно ст. 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” – присяжним може бути громадянин України, який досяг тридцятирічного віку і постійно проживає на території, на яку поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, якщо інше не визначено законом. Не включаються до списків присяжних громадяни:
Відповідно до ч. 2 ст. 68 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” – за присяжними, на час виконання ними обов’язків у суді, за місцем основної роботи зберігаються всі гарантії та пільги, визначені законом. Час виконання присяжним обов’язків у суді зараховується до всіх видів трудового стажу. Звільнення присяжного з роботи або переведення на іншу роботу без його згоди під час виконання ним обов’язків у суді не допускається. Також на присяжних поширюються гарантії незалежності і недоторканності суддів, установлені законом, на час виконання ними обов’язків із здійснення правосуддя. За обґрунтованим клопотанням присяжного заходи безпеки щодо нього можуть уживатися і після закінчення виконання цих обов’язків. Звертаємо увагу конкурсантів на посаду присяжних, що чинне законодавство передбачає, що присяжні під час виконання своїх обов’язків в суді (тобто, під час залучення до розгляду конкретної справи) стають суб’єктами, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції». На присяжних розповсюджується обов’язок у порядку і строки визначені розділом VII ФІНАНСОВИЙ КОНТРОЛЬ ст.ст. 45-52 Закону України «Про запобігання корупції» подати електронну декларацію. Порушення вимог фінансового контролю, умисне недекларування або декларування недостовірної інформації є корупційними правопорушеннями, за які передбачено адміністративну та кримінальну відповідальність. Наслідки порушення вимог фінансового контролю визначені у ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, а декларування недостовірної інформації або умисне неподання декларації суб’єктом декларування – у ст. 366-1 Кримінального кодексу України. Рекомендована кількість присяжних, необхідних для здійснення правосуддя в Ковельському міськрайонному суді Волинської області – 60 осіб. Заява про включення до списку присяжних подається у сектор звернень відділу загальної та організаційної роботи виконавчого комітету Ковельської міської ради за адресою: вул. Драгоманова, 22, м. Ковель, кабінет № 8, телефон (03352) 5-33-87. До заяви додається:
секретар Ковельської міської ради Волинської області |
05-10-2022 |
| Повернутися назад |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
У зв’язку зі зверненням до Ковельської міської ради Волинської області територіального управління Державної судової адміністрації України в Волинській області від 26.09.2022 року № 1932/01-18, щодо затвердження списку присяжних, які місцевою радою формуються і затверджуються у кількості, зазначеній у поданні з числа громадян, що постійно проживають на територіях, на які поширюється юрисдикція відповідного окружного суду, відповідають вимогам ст. 65 Закону України “Про судоустрій і статус суддів” і дали згоду бути присяжними, повідомляємо про наступне:







































