Ковельські депутати розпочали підготовку до чергової сесії

Учора відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення.

Його провів голова комісії Вадим Ткачук. У роботі взяли участь депутати Сергій Скороход, Роман Шворак, Василь Римарчук, Микола Печенюк, Руслан Александрук, а також міський голова Ігор Чайка, його заступник Віктор Жигаревич, працівники структурних підрозділів виконавчого комітету.

Опрацьовано всі питання порядку денного, серед яких про внесення змін до місцевих програм – захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки та поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі на 2020-2022 роки.

Депутати підтримали проєкт рішення щодо прийняття благодійної допомоги, яка надійшла від закордонних партнерів. Йдеться про генератор дизельний, переданий гміною Ленчна (Польща). Він перебуватиме на балансі виконавчого комітету Ковельської міської ради. Електричний генератор SDMO G 400 від Фонду допомоги Україні в Німеччині передано на баланс УВКГ “Ковельводоканал”.

Крім того, комісія дала згоду на безоплатну передачу з балансу РЖКП №1 на баланс комунального некомерційного господарського об’єднання “Транскордонний центр діалогу культур імені гетьманів Ружинських” гусеничного сходового підйомника РТ-130.

Депутати розглянули звернення своєї колеги Галини Стасюк щодо дотримання правил перевезення на соціальних маршрутах. За її словами, пасажири-пільговики жаліються, що порушуються їхні права на безкоштовний проїзд у маршрутних таксі через безпідставну відмову водіїв у перевезенні.

За інформацією управління економічного розвитку та торгівлі, рішенням виконавчого комітету визначені соціальні маршрути за різними напрямками: № 1 «Льонзавод – Незалежності» (вих. 4), № 7 «Сільмаш – Вокзал – вул. Симоненка», № 19 «Сільмаш – Лісництво» (вих. 2), № 22 «вул. Незалежності – Сільмаш (ч/з Інтерпорт) (вих. 2)» та на період польових робіт до садівничих масивів: № 8 «Незалежності – дачний масив «Машинобудівник», № 8 а «Вокзал – дачні масиви «Урожай», «Будівельник», № 8б «Вокзал – дачний масив «Калина».№1

Управлінням соціального захисту населення укладено договори про відшкодування витрат за надані послуги на цих маршрутах.

Крім того, у договорах з підприємцями-перевізниками зазначено, що на міських маршрутах вони безкоштовно та бездотаційно перевозять двох пасажирів, які відповідно до законодавства мають на це право.

Пасажирам необхідно, аби уникнути непорозумінь, показувати посвідчення пільговика при вході у маршрутку.

Комісія доручила управлінню економічного розвитку та торгівлі провести роз’яснювальну роботу з перевізниками щодо необхідності толерантного поводження водіїв з пасажирами. Також на наступне засідання комісії структурний підрозділ має підготувати додаткову відповідь з питання, яке розглядалось.

22-09-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter