Упродовж тижня депутати Ковельської міської ради працювали у комісіях

Депутати міської ради ведуть підготовку до чергової сесії міської ради. Відбулися засідання постійних комісій, на яких розглянуті підготовлені проєкти рішень.

Зокрема, на засіданні постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, екології та благоустрою міста, комунального майна, промисловості, будівництва, транспорту, зв’язку, торговельного та побутового обслуговування населення опрацьовані проєкти рішень щодо розроблення та затвердження містобудівної документації, про дозвіл на списання основних засобів, про внесення змін до Комплексної місцевої програми захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 року № 2/16.

У ході роботи комісії з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ ї і молоді та релігії підтримали проєкти рішень про внесення змін до Програми соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади на 2022 рік і Програми фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області на 2022-2024 роки, проєкти статутів та положень установ, структурних підрозділів управління культури, молоді, спорту та туризму.

Постійна комісія з питань планування, бюджету і фінансів обговорила проєкти рішень про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021р. № 16/7 “Про бюджет Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік ”та до рішення міської ради від 23.12.2021 року №16/19 “Про затвердження програми мобілізаційної підготовки, мобілізації та приписки і призову юнаків на строкову військову службу на 2022-2024 роки ”.

Досить продуктивною була робота постійної комісії міської ради з питань регулювання земельних відносин, містобудування, планування та розвитку території об’єднаної громади, утворення та функціонування старостинських округів, сільського господарства, природокористування та використання надр. З-поміж іншого депутати зосередили увагу на питаннях щодо реалізації переважного права на укладання (поновлення) договору оренди землі на новий строк, підготовки матеріалів для продажу земельних ділянок шляхом аукціону.

Проєкти рішень відповідно до профільного спрямування проголосовані на засіданні постійної комісії з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів.

Обранці громади погодили проєкти рішень та рекомендували винести їх на затвердження сесії міської ради.

22-06-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Клімат Комфорт Ковані ВІКОНДА каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU
Погода

counter