У Ковелі працювала постійна комісія міської ради з питань планування, бюджету і фінансів

Відбулось засідання постійної комісії міської ради з питань планування, бюджету і фінансів за участю голови — Олега Уніги, депутатів — Вадима Клімука, Ігоря Пініса, Андрія Мигулі, Олени Григоли, Валерія Чернякова, а також міського голови Ігоря Чайки, його заступників Наталії Маленицкої та Віктора Жигаревича.

У ході роботи розглянуто 15 питань порядку денного. Серед них – про внесення змін до рішення міської ради від 23.12.2021р. № 16/7 “Про бюджет Ковельської міської територіальної громади на 2022 рік ”

У зв’язку з перевиконанням спеціального фонду бюджету на понад мільйон гривень, отримані кошти спрямовуються на вирішення важливих питань.

Зокрема, додаткові асигнування передбачені на капітальний ремонт русла річки Турія від греблі Ковельського водосховища до шляхопроводу по вулиці Сагайдачного. Виділяються фінанси на ремонт укриттів, потреби військових.

Комісія погодила зміни до місцевих програм – цільової соціальної програми оздоровлення та відпочинку дітей шкільного віку Ковельської міської територіальної громади, поводження з безпритульними тваринами в місті Ковелі, захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Депутатів поінформували про надходження коштів до міського бюджету від сплати орендної плати та від приватизації майна комунальної власності .

За даними відділу по управлінню майном комунальної власності у 2022 році планували, що до міського бюджету від приватизації майна комунальної власності надійде 300 тисяч гривень, отримано у сім разів більше – 2 мільйони 143 тисячі гривень. Ці кошти виручили за два об’єкти, продані на електронному аукціоні: будівлі складу та їдальні на вулиці Володимира Кияна, 51.

До міського бюджету від орендної плати комунальної власності надійшло 718 тисяч гривень.

Аби підтримати підприємців, міська рада у березні прийняла рішення, відповідно до якого тимчасово звільнили від орендної плати суб’єктів господарювання, які орендують нежитлові приміщення та індивідуально визначене майно комунальної власності до 1 липня.

На червневій сесії були внесені зміни до рішення міської ради та установлено, що з 1 липня:
  • орендарям нараховується орендна плата у розмірі 50 відсотків розміру орендної плати, встановленої договором оренди, з врахуванням індексу інфляції.
  • повністю звільняються від орендної плати орендарі комунального майна фізичні особи та фізичні особи — підприємці, які були призвані або прийняті на військову службу після оголошення воєнного стану.

23-09-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter