Особливості роботи на новій посаді начальника Ковельського районного управління поліції Андрія Литвина

На початку цього року, в зв’язку з децентралізацією, відбулися зміни у структурі територіальних підрозділів ГУНП у Волинській області. Начальником укрупненого Ковельського районного управління поліції призначили Андрія Литвина, родом з Володимир-Волинського району.

До призначення у Ковелі, Андрій Литвин очолював Горохівське відділення, працював у слідчому управлінні Волині, а у 2017 році керував Нововолинським відділом поліції.

В зв’язку з децентралізацією, Ковельський район значно розширився, сюди увійшли і Любомльський, Шацький, Ратнівський, Старовижівський та Турійські відділки та відділи поліції. Андрій Литвин розповів, як вдається співпрацювати і контролювати таку велику територію. Поділився, що значно допомагають у цьому офіцери громади, проте не у всіх ТГ вони ще працюють.

Одним із найчастіших порушень поліцейський назвав інтернет-шахрайства, коли довірливі люди переказують значні суми коштів за неіснуючі товари. Громадян закликають не сплачувати гроші наперед, купуючи товари в інтернеті, а лише після отримання товару.

Серед інших правопорушень, які найчастіше трапляються на території району, очільник Ковельської поліції виділив тілесні ушкодження, майнові крадіжки, крадіжки з проникненням, розбої та грабежі, викрадення транспортних засобів.

Одним із основних завдань на службі Андрій Литвин ставить відновлення довіри до правоохоронних органів, щоб люди не боялися звертатися до поліцейських та розуміли, що там їм зможуть допомогти.

Також хотів би кращого забезпечення умов служби працівників поліції, оновлення матеріально-технічної бази. Та прагне бачити у своїх підлеглих бажання до саморозвитку.

Запитували в Андрія Литвина і про те, як добирається щодня на роботу за понад 60 кілометрів від дому. Чи з розумінням ставиться його сім’я до так званої міграційної роботи чоловіка та графіка 24/7, ким хоче стати його син та де сам поліцейський бачить себе через 10 років.

Про це та про інше дивіться у відеоінтерв’ю інтернет-видання "Буг" з начальником Ковельського районного управління поліції Андрієм Литвином01-05-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter