Нове шкільне меню тепер у ковельському ліцеї номер 10

У ліцеї №10 проходив тиждень здорового харчування. Діти спробували страви за рецептурою висококваліфікованого кухаря Євгена Клопотенка і поставили їм свій «знак якості».

Заклад став учасником пілотного проєкту у нашому місті. Тут першими спробували змінити стереотипи про шкільне харчування. Як каже виконувач обов’язків директора Олена Жигаревич, і її підтримує колектив, що їм повезло з кухарем. Любов Харчук не побоялась поексперементувати і вони разом пройшли цей квест.

Завершився смачний тиждень - Днем їдальні, на який запросили директорів навчальних закладів, а також голів батьківських рад. Вони мали змогу дегустувати усе, що пропонувалось учням.

Дітям дуже сподобались зміни. Вони поставили свої оцінки стравам Клопотенка, а радше пані Любові Степанівни і її колегам по кухні.

Олена Жигаревич запевняє, що хоча нове меню почнуть запроваджувати з нового року, та все одно деякі страви залишать: ті, які найбільше сподобались дітям.

Сьогодні вартість шкільного сніданку - 8 гривень. Директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Світлана Верчук розповіла, що за розрахунками спеціалістів, аби меню було різноманітним і порція - повноцінною, ціну необхідно збільшувати.

Разом з тим, треба переобладнати харчоблоки, придбати для них спеціальну кухонну техніку. До слова, для учасників пілотного проєкту - ліцею №10 та ЗДО №8 планують виділити кошти з міського бюджету у сумі 350 тисяч гривень на пароконвектомати.

Місто готується до змін і робить впевнені кроки, аби у школах і садках було смачно, корисно і здорово.

Лікар - педіатр Богдан Михайлевський теж говорив про переваги здорового харчування і не оминув можливості спробувати страви, які рекомендує Клопотенко.

«У захваті, що подібне відбувається у Ковелі. Для мене, як лікаря-педіатра, батька, це дуже близьке і важливе. Кожна страва має право на життя», - говорить він.

Директору ліцею №11 Галині Сидорук найбільше смакував болоньєзе. І вона переконана, що проблем у їх закладі із впровадження такого меню не буде.

“У нас теж працюють хороші кухарі, які без проблем приготують такі страви, адже вони не є складними”, - запевнила Галина Олексіївна.

Хвалили нове меню і мами дітей, які навчаються в десятому ліцеї. І на відміну від них, вони вподобали шпундру і теж оцінили болоньєзе.

Олена Грицюк, після того як побувала на Дні їдальні, написала на своїй сторінці: “Я, як мама, та голова батьківської ради ЗЗСО N8, почерпнула дуже багато цікавого і зрозуміла, що в школі повинні не тільки гарно навчати, але і смачно харчувати. Бо це - здоров'я наших дітей, їх самопочуття і настрій”

27-10-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter