У ковельських навчальних закладах масштабна реконструкція санвузлів. ВІДЕО

У Ковельському ліцеї №7 навчається більше тисячі учнів. Та навчальному закладу вже майже 50 років і вісім шкільних санвузлів тут жодного разу не оновлювали. Тож і вигляд у них відповідний.

“Ми зараз готуємо одну сторону до ремонту, щоб гарно дітки могли користуватись санвузлами, це не заважає навчальному процесу, бо перед тим була проведена робота з батьками, з дітками, з комітетом і всі гарно сприйняли ідею”, – розповів начальник управління освіти Ковельської міськради Віктор Бичковський.

Усе старе демонтували, кімнати перепланували, враховуючи потреби дітей. До кінця жовтня тут планують завершити ремонт в одній частині школи, а далі працюватимуть в іншій. Крім того, на першому поверсі школи буде інклюзивний санвузол.

Представники міської влади діляться, що зношеність комунікацій та поганий стан вбиралень – проблема усіх місцевих навчальних закладів.
“Ми поставили собі амбітну задачу – відремонтувати абсолютно всі санвузли, у всіх наших навчальних закладах. Ми порахували, що садочки осягнемо за 5 років, а зі школами справимося трошки швидше. Бо попередня влада вже починала ці роботи”, – зазначила : заступниця Ковельського міського голови Наталія Маленицька.

Активно тривають ремонти і в 13 школі. На черзі – 9 санвузлів у тій частині приміщення, що відведена для початкових класів. Далі планують взятися за вбиральні для старшої школи. Загальний кошторис ремонтних робіт – більше трьох мільйонів. Цьогоріч, кажуть, освоять майже два.

Поза увагою не лишили і дошкільні заклади освіти. Розпочали з садочка № 3 «Теремок». Йому понад 50 років, тож комунікації вже віджили своє. Зараз тут проводять демонтаж колишніх санвузлів та підготовчі роботи.

Також за кошт міського бюджету у дитсадок закуплять 150 шафок для дітей. Бо вік нинішніх такий як і закладу. Щодо вбиралень, то в цілому цьогоріч санітарні вузли оновлять у школах номер 3, 7, 12, 13, а також у ДНЗ номер 3 та 4, а також почати роботи у 6.


20-10-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter