Профілактичний захід на базі Ковельського фахового медичного коледжу щодо попередження правопорушень серед студентської молоді

19 жовтня фахівець із соціальної роботи Ковельського міського центру соціальних служб Олена Приступа, інспектор сектору ювенальної превенції відділу превенції Ковельського РУП ГУНП у Волинській області Олена Турчин, інспектор зв'язків з громадскістю ВОНС м. Ковель УПП у Волинській області ДПП Олена Дмитрук провели профілактичний захід щодо попередження правопорушень серед студентської молоді. В ході зустрічі, яка відбулася на базі Ковельського фахового медичного коледжу, здобувачам освіти розповіли про булінг серед підлітків у навчальних закладах, про зберігання, вживання та розповсюдження наркотичних засобів серед молоді, адміністративну та кримінальну відповідальність за вчинення цих правопорушень.

Фахівці детально розповіли студентам про новий і небезпечний вид наркоманії — сольова залежность. "Здавалося б, що куріння наркотичних сумішей менш шкідливо для здоров’я, ніж вживання ін’єкційного героїну або метадону, що викликають сильне фізичне звикання. Але це помилка – синтетичні суміші, як не дивно, ще більш небезпечні, оскільки вони за дуже короткий час повністю руйнують психіку підлітка, «вбивають» пам’ять і елементарні навички, викликають відмирання клітин головного мозку і перетворюють наркомана в олигофрена або в «овоч», який потребує цілодобового догляду.

Руйнівні процеси, викликані цими наркотиками, – незворотні, повністю відновитися вже неможливо. Підліток назавжди ставить «хрест» не тільки на майбутній кар’єрі, а й на більш-менш нормальному життю, оскільки наслідки вживання курильних сумішей будуть переслідувати його до кінця днів. Звичайно, 15-16-річним хлопцям і дівчатам важко повірити, що пара-трійка місяців вживання може назавжди змінити їхнє майбутнє, але це факт.”
- зазначила Олена Приступа.

Олена Турчин наголосила, що психологічна і фізична залежність від солі виникає вже після 1 - 2 вживання. Вона виражається в руйнуванні психіки і втрати здатності до сну, що вкрай згубно позначається на стані головного мозку. У гонитві за гострими, яскравими відчуттями наркоман навіть не думає про те, як позбутися залежності.

Олена Дмитрук розповіла, про те, що таке булінг, про адміністративну відповідальність за вчинення булінгу у навчальному закладі. Інспекторка зазначила, що булінг (цькування) — це не жарти і не дитячі пустощі. Це прояв репресивних стосунків, у яких відбувається зловживання владою і силою. Це діяння учасників освітнього процесу, які полягають у психологічному, фізичному, економічному, сексуальному насильстві, в тому числі із застосуванням засобів електронних комунікацій, що вчиняються стосовно дітей та (або) дітьми стосовно інших учасників освітнього процесу, внаслідок чого може бути чи була заподіяна шкода психічному або фізичному здоров’ю потерпілого. З січня цього року булінг (цькування) в Україні вважається правопорушенням, за вчинення якого передбачена адміністративна відповідальність (стаття 173-4 КУпАП).

20-10-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter