Міська рада хоче передати проїзну частину дороги М-19, що проходить через Ковель, у державну власність

ЗВЕРНЕННЯ

Переліком автомобільних доріг, проїзні частини яких передаються з власності територіальних громад міст і селищ у державну власність з віднесенням їх до сфери управління Укравтодору (далі - Перелік), затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України за № 735-р від 11 вересня 2007 року «Про передачу проїзної частини автомобільних доріг у державну власність» було передбачено передачу автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель - Чернівці – Тереблече – (на м. Кишинів), яка проходить по вулицях Брестській, Я. Мудрого, Тимошенка, Ольжича та Луцькій м. Ковель Волинської області, протяжністю 9 кілометрів.

Наказом Державної служби автомобільних доріг України за №75-ОД від 07.12.2007р. для проведення передачі вищевказаних об’єктів з комунальної у державну власність була створена комісія, яка провела обстеження об’єктів передачі, що належать Ковельській міській раді і проїзна частина яких передається службі автомобільних доріг у Волинській області, та складені акти приймання – передачі. На проїзних частинах доріг було проведено ремонт за рахунок коштів міського бюджету. Проте, акти передачі так і не були підписані Службою автомобільних доріг у Волинській області.
На численні звернення виконавчого комітету Ковельської міської ради до Служби автомобільних доріг у Волинській області щодо виконання розпорядження Кабінету Міністрів України позитивного результату не дало.

В послідуючому, змінами до розпорядження КМУ від 08.05.2019 року № 307-р зазначену вище автомобільну дорогу було виключено з Переліку.
На даний час здійснюється реконструкція міжнародної автомобільної дороги М-19 за програмою Президента України «Велике будівництво». В свою чергу, проводити систематично капітальний ремонт ділянки дороги протяжністю 9 км, яка знаходиться в комунальній власності міста і по якій проходить значний транзитний потік транспортних засобів, за рахунок коштів місцевого бюджету немає можливості.

Враховуючи вищевикладене, Ковельська міська рада в черговий раз звертається про сприяння щодо передачі проїзної частини автомобільної дороги М-19 Доманове – Ковель - Чернівці – Тереблече – (на м. Кишинів), яка проходить по вулицях Брестській, Я. Мудрого, Тимошенка, Ольжича та Луцькій м. Ковель Волинської області, протяжністю 9 кілометрів з власності територіальної громади міста Ковеля у державну власність з віднесенням її до сфери управління Укравтодору для забезпечення її належного обслуговування та утримання.

Прийнято на дев’ятій сесії
міської ради 24.06.2021р.

03-07-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter