Зміни, що чекають на двори по вулицях Театральній, 32, Сагайдачного, 15

Ще 5 дворових територій планують відремонтувати у Ковелі — на Театральній, 32, Сагайдачного, 15 та бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35.

Учора міський голова Ігор Чайка зі своїм першим заступником Тарасом Яковлевим зустрілись з людьми, які мешкають за двома першими адресами, аби порадитись щодо майбутніх змін.

Загалом, представлені директором ПП «Ковелькомунпроект» Віктором Дубиною, пропозиції були підтримані. Жильці погодились на розширення проїжджої частини з трьох з половиною до п’яти з половиною метрів. Щоправда, для цього доведеться поступитись зеленою зоною. Також біля будинків з’являться тротуари та місця для квітників.

Схвалили пропозицію щодо облаштування майданчика зі сміттєвими баками. Він служитиме для кількох багатоповерхівок, де і проведуть ремонт.

Дитячі майданчики теж на цих територіях оновлять. Міський голова запропонував з їх комплектацією визначатись тим, хто тут живе.

За необхідності будуть замінені мережі. Найбільшу проблему — підтоплення, допоможе вирішити система водовідведення, облаштування якої є першочерговим завданням для проєктантів.

Люди поскаржились, що їх двори постійно використовують для стоянки автотранспорту працівники та покупці Привокзального ринку. Просили врегулювати це питання. Як повідомив Тарас Яковлев, за законом не можна заборонити заїзд на території легковиків, для великогабаритних вантажних машин такі обмеження можна ввести.

Ігор Чайка зауважив, що це наймасштабніший і найбільш затратний фінансово проєкт реконструкції прибудинкової території у Ковелі, адже включає одразу п’ять дворів. Тож роботи будуть виконуватись у кілька етапів і можуть розтягнутись у часі.

Люди кажуть, їм приємно, що про них згадали, адже дехто тут мешкає по 40 років і не пригадує, коли у них проводили якісь ремонти. Їх навіть не лякає, що реконструкція буде у наступному році. Вони подякували за увагу до них і розуміння.

У понеділок, 14 червня, така ж зустріч о 18.00 запланована з жителями будинків, що на бульварі Лесі Українки, 31, 33, 35.

10-06-2021
Повернутися назад

Тепло і затишно в будь-яку погоду
Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  котли та колонки VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров

Погода

counter