Ковельчанка Тамара Балюк перемогла на сліпих прослуховуваннях у «Голосі Країни». Відео |
Уродженка Ковеля Тамара Балюк здобула перемогу в останній день сліпих прослуховувань у наймасштабнішому шоу-проєкті «Голос Країни, що ось уже 10 сезон поспіль виходить на телеканалі 1+1. Вона виконала пісню "Shallow" співачки Lady Gaga.![]() Голосиста ковельчанка, яка нині мешкає разом із сім'єю в Одесі, зуміла розвернути відразу всі чотири крісла суддів. І це в той момент, коли вільних місць залишалося зовсім обмаль. Після того, як талановита вокалістка з Ковеля трішки оговталася від свого феєричного виступу, розповіла, що разом з чоловіком виховує двійко діток, що саме вони, а ще - музика, складають сенс її життя. Тамара Балюк подякувала кожному з суддів, за те, що вони її почули, але обрала собі в тренери Дана Балана, адже він першим повернувся на її голос. |
02-03-2020 |
| Повернутися назад |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|






































