Нагородження переможців Ковельської міської станції юних техніків

В Ковельській міській станції юних техніків відбулось нагородження вихованців гуртка «Оператори колективної радіостанції» – переможців і призерів обласних та Всеукраїнських змагань з радіозв’язку на коротких хвилях.

Впродовж року вихованці цього гуртка беруть участь у багатьох змаганнях з радіозв’язку на коротких хвилях, і щоразу з гарними результатами. За підсумками календарного року команда Ковельської СЮТ серед кращих команд України. Нещодавно надійшли результати декількох останніх змагань. Дипломами Українського державного центру позашкільної освіти нагородженні:

- Каштелян Марк, оператор радіостанції USP-464, за зайняте І місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях до Дня захисника України на призи Музею військ зв’язку Збройних сил України;

- Александрук Артем, Барнич Арсеній, Винокуров Микола, Удуд Дмитро (команда колективної радіостанції UR4PWL), за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях до Дня захисника України на призи Музею військ зв’язку Збройних сил України;

- Ковалюк Ольга, Давидюк Ірина, Винокурова Вікторія (команда колективної радіостанції UR4PWL, за зайняте ІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Осінній міні-тест юних техніків» група Е;

- Петрук Анастасія, Зіньчук Марія, Давидюк Ірина (команда колективної радіостанції UR4PWL, група С), за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Зимовий міні-тест юних техніків» група С.

- Каштелян Марк, оператор радіостанції USP-464, за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на коротких хвилях «Кубок аматорської служби радіозв’язку» група L.

Керівник гуртка Микола Пашкевич отримав Подяку Українського державного центру позашкільної освіти за підготовку переможців та призерів Всеукраїнських змагань.

М.О.Пашкевич впродовж багатьох років очолював Спілку радіоаматорів Волині. Він відомий і шанований не лише на Волині та Україні. Нещодавно Микола Олександрович отримав Диплом Міжнародної спілки радіоаматорів.

25-12-2020
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter