У Ковельському районі пасічники отримали гроші на розвиток бджільництва

 У Ковельському районі 12 пасічникам виділили більше 15 тисяч гривень на підтримку бджільництва, а 13 власникам особистих селянських господарств - близько семи тисяч гривень. Про це говорили на засіданні комісії з надання та використання коштів з обласного та районного бюджетів на виконання заходів Комплексної програми розвитку АПК на 2016-2020 роки, яке відбулося під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Аркадія Степанюка і за участі голови районної ради Андрія Броїла.
 У почерговому порядку представники комісій розглянули пакети документів мешканців району, котрі вирішили скористатися фінансовою підтримкою за тими чи іншими аграрними напрямками. Зокрема, заступник начальника управління - начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального розвитку райдержадміністрації Тетяна Шавлай проінформувала, що з метою розвитку в районі галузі бджільництва та фінансової підтримки бджолярів щорічно з районного бюджету виділяються кошти, що регламентується Порядком надання та використання коштів районного бюджету на виплату дотації пасічникам за одну бджолосім’ю. Тож, наразі з метою отримання дотації звернулося 12 громадян - власників бджолосімей, які надали необхідні документи. Відтак, прийнято рішення про виділення пасічникам коштів, загальною сумою 15 300 грн.
 Розглянуті були заяви та документи, подані власниками ОСГ, які отримують три і більше корів і мають намір отримати відповідну дотацію, котра передбачена і обласною, і районною програмами підтримки АПК. Усім 13-ом власникам особистих селянських господарств, які загалом утримують 46 корів, було розподілено кошти у сумі 6900 грн із кожного з бюджетів.
 Окрім того, розглянуто ряд документів, поданих власниками ОСГ, для отримання бюджетних коштів за утримання телиць та нетелів в особистих селянських господарствах, які народилися в результаті штучного осіменіння, вирощені і утримуються в цьому господарстві до 2-річного віку. Згадана дотація діє на районному і на обласному рівні, тож по 2 тис грн. з обох бюджетів надійде двом власникам ОСГ, котрі звернулися за її отриманням.
  Насамкінець розглянули пакети документів, подані за напрямком часткового відшкодування коштів за придбання ВРХ, що передбачено Комплексною Програмою розвитку АПК на 2018-2020 роки. Звернулося 5 власників, які придбали 6 корів: за придбання однієї передбачено відшкодування коштів у сумі 2 тис грн., тож загалом було виділено 12 тис грн.
 Усі громадяни, чиї документи сьогодні розглянуті, були включені до відповідних реєстрів фізичних осіб і мають право на отримання дотації, - повідомили в РДА.

08-08-2019
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Бензинові генератори Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter