«ТЦК»   

Протестувальники заблокували трасу Київ-Ковель-Ягодин

   На автодорозі неподалік із міжнародним автомобільним пунктом пропуску «Ягодин» розпочалася акція протесту. Її мета – висловлення невдоволення внесенням змін у Податковий кодекс України щодо встановлення нових митних правил на ввезення товарів в Україну, - повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області.
 
О 9:10 поблизу села Старовойтове Любомльського району учасники протесту, шляхом безперервного руху пішохідним переходом, частково обмежили рух транспорту на міжнародній трасі Київ-Ковель-Ягодин. У акції беруть участь 70 осіб.
 
На охорону публічної безпеки задіяно понад 40 поліцейських. Правоохоронці закликають учасників акції протесту дотримуватися чинного законодавства та не допускати порушень публічної безпеки.

10-01-2018
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА «АКУМУЛЯТОР» - магазин-склад у Ковелі Паркінг для легкових та вантажних автомобілів в Хелмі Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Турагенство у Ковелі
counter