«ТЦК»   

Поліція підозрює головного медика Волині у розтраті державних коштів. Відео

 Нещодавно у Ковельській ЦРЛ запрацювала сучасна ангіографічна система, придбана коштом Світового банку. Такий же новий ангеограф з'явився і у Волинській обласній лікарні. Тепер поліція підозрює головного медика Волині у розтраті державних коштів.
 Тоді на урочистість завітала чи не вся волинська преса та чиновники, серед них - начальник управління здоров'я Ігор Ващенюк та головний консультант із управління субпроектом Марія Адамчук.
 Для Волині все це коштувало близько 30 мільнів гривень, проте ніхто не знає, що  насправді правоохоронці звинувачують Ігоря Ващенюка та Марію Адамчук у розтраті понад 3 мільйонів гривень за придбання цих апаратів для лікарень.
 Детальніше - у сюжеті ТРК Аверс.

12-12-2018
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА «АКУМУЛЯТОР» - магазин-склад у Ковелі Паркінг для легкових та вантажних автомобілів в Хелмі Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Турагенство у Ковелі
counter