У Ковелі вишивають велетенську сорочку для Кобзаря


   Проект «З Батьківщиною в серці» активно реалізовують у навчальних закладах Ковеля. Нині над вишиванням сорочки для монумента Кобзаря працюють у ЗОШ №6 та школі мистецтв, - повідомили на сайті Ковельської міської ради.
 
«З задоволенням взялися до роботи над вишиванкою для монумента Кобзаря», - повідомила волонтерам - організаторам проекту від  ГО «Велика ідея” заступник з виховної роботи ЗОШ №5  Катерина Юхимівна Дрипа. 
Учні впродовж двох тижнів працювали над найдовшою частиною унікального вбрання – поясом. Хоча багато дітей в школі гарно вишивають,  найактивнішими стали дівчата  8-го, 9-го та 10-го класів, а саме: Катерина Ліфан, Анна Жемчуг,  Даша Созонік та Наталія Зінчук. 
Цікаве оформлення вони придумали і для етикетки до вишиванки – своєрідної книги-відгуків проекту «З Батьківщиною в серці». А втілила у життя ідею учениця 9-го класу Анастасія Петрович.
 
У школі розповідають, що завжди охоче беруть учать в акціях, приурочених пам`яті Тараса Шевченка. Зокрема, 22 травня минулого року діти перейнялися емоціями під час декламування віршів на міському заході з нагоди річниці перепоховання Великого Кобзаря. Цікаво й змістовно у навчальному закладі проходять Шевченківські дні. Тому і до участі у патріотичному проекті тут поставилися відповідально.
Нагадаємо, що пояс-крайка уже побував у ЗОШ №1 та ЗОШ №2,  СШ 3 та  міській гімназії. Нині естафету перейняли учні ЗОШ №6. 
 
А над  основною частиною велетенської сорочки  працює  колектив Ковельської школи мистецтв. Її керівник Андрій Дмитрович Мигуля заздалегідь «забронював»  чергу.  Працівники  щиро підтримали ідею об'єднати  місто довкола благородної справи та нанести на полотно свої хрестики з побажанням миру Україні. Вони попросили в організвторів вишивати не лише чорними нитками, які дісталися їм у черзі,  а й червоними, Мовляв, «червоний — то любов, а чорний — то журба”.
Вкотре інформуємо, що долучитись до вишивання може кожен бажаючий. Для цього потрібно звернутись до організатора проекту - ГО “Велика ідея” на офіційній сторінці у Фейсбук або до його партнерів - у міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді (м. Ковель, вул. Незалежності, 73, каб. 106,  номер телефону - (03352) 61748).

05-02-2018
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Доставка зоотоварів Віконний майстер Меблі під замовлення Магазин «МастерПол» Купити двері у Ковелі Магазин Магазин Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зона відпочинку Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА

Погода

counter