Мешканці підтоплених вулиць мікрорайону Ковеля-2 змусили Олега Кіндера побувати на місці лиха. Фото

   На першому пленарному засіданні 32-ї сесії міської ради, котре відбулося тиждень тому, депутат від УКРОПу Галину Стасюк озвучила  колективне звернення мешканців вулиці Назарія Яремчука та провулку Лермонтова. У ньому люди просили владу, депутатів створити комісію, яка б допомогла вирішити питання щодо підтоплення їхніх обійсть. 
Втім, той запит депутатський корпус не підтримав. Обурені люди, як і тиждень тому, так і тепер, прийшли на друге пленарне засідання позачергової сесії. Проте цього разу постраждалі вже не стали мовчки спостерігати за роботою ради. 
Коли вдруге запит депутата Галини Стасюк із вимогою негайно доручити відповідним структурним підрозділам замовити проектно-кошторисну документацію і передбачити кошти на дані цілі в бюджеті на 2018 рік для проведення робіт по водовідведенню та ліквідації наслідків підтоплених вулиць не був підтриманий, прибулі рішуче кинулися до президії. Вони наполегливо вимагали від міського голови зрештою відшукати кошти на вирішення проблеми, яка, за їхніми словами, вже триває багато років. Люди вже не стримували себе у висловах, тому часто-густо «кидалися» й нецензурними словами. 

Ковельчани окружили президію, а окремі навіть встигли зчепитися у двобої з депутатами від Батьківщини, які кинулися захищати Олега Кіндера, Василем Дудкою та Юрієм Оксенюком. Тоді мер міста вигукнув, щоб покликали поліцію. Начальник Ковельського відділку поліції Іван Тусь з’явився вчасно, адже на той момент вже було кого розбороняти. 
 
 
Щоб хоч якось втихомирити розгніваний натовп, головуючий дозволив виступити одному із них. До мікрофону вийшов Олександр Присада. Однак і після цього наелектризована в залі ситуація не пом’якшилася. Обурений люд знову хлинув до президії, щоб зрештою вимагати від керівника Ковеля та депутатів зараз їхати на підтоплені вулиці. 
 

Щоправда, Олег Кіндер періодично намагався присутнім пояснити, що цьогоріч заплановано розробити  проектно-кошторисну документацію щодо підтоплених вулиць. Втім вони його вже не слухали, адже втомилися роками оббивати пороги владних кабінетів, просити допомоги і постійно жити в болоті та фекаліях, що під час підтоплення «плавають» у дворах. 
Тоді головуючий доручив своєму заступнику з комунальних питань Андрію Товстизі та начальнику управління капітального будівництва та ЖКГ міськвиконкому Андрію Стернічуку негайно виїхати на місце події. Потім за мить таки був змушений оголосити перерву на півгодини, адже люди не розходилися, більше того, вони практично взяли в облогу президію ради. Олег Кіндер разом із депутатами поїхав на постраждалі вулиці.  
Також разом із «делегацією» з ради прибули й комунальники, які знову взялися відкачувати воду навколо підтоплених будинків. Мешканці жалілися, що в таких нелюдських умовах вони жити не можуть, що їхні діти стали частіше хворіти, в сараях топиться худоба і птиця. А ще – руйнуються хати, вода проникла в середину господарських споруд та будинків, поряд пройти буз гумових чобіт просто неможливо. Все це побачив і почув міський голова. 
В присутності постраждалих наразі було погоджено, що всі ці дні триватиме відкачування води, а третього січня відбудеться засідання за участю проектантів і мешканців підтоплених вулиць щодо остаточного рішення проблеми. Наразі всі сторони погодилися на тому, що в даному мікрорайоні необхідно прокладати хоча б мережу зливової каналізації.

28-12-2017
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Клімат Комфорт Ковані ВІКОНДА каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU
Погода

counter