У центрі Ковеля мітингували захисники тварин. Фото


   «Собаки – не сміття» - скандували під стінами Ковельського Будинку Рад захисники тварин. Вони прийшли до мерії, щоб домогтися від влади виконання Програми поводження з безпритульними тваринами, яка була прийнята ще торік.  
 
Пікетувальники стверджували, що неодноразово ставали свідками того, як невідомі, а на їхню думку, це були комунальники, прилюдно знущаються над беззахисними чотирилапими. Вони навіть підготували заяву з численними підписами, в якій вимагають гуманного ставлення до гавкунів. Так, як це відбувається в країнах Європи, до когорти яких ми так прагнемо долучитися.    
У центрі Ковеля мітингували захисники тварин. Фото
 
«Якби влада стерилізувала хоча би за рік 100 собак, то можна було б уникнути в середньому появи нових 500 цуциків, а це - суттєве скорочення популяції. Тільки так можна жити в гармонії зі всім живим. Не треба собак вбивати, тому що вони є свідками нашого хворого суспільства, жорстокості і байдужості. А ще – вони нагадують нам, які ми погані. Ми хочемо, щоб все було цивілізовано. Невже це так важко?» - не приховувала свого обурення  зоозахисник Оксана Артемук.
 
«Вони жорстоко вбивають стерилізованих собак. Ми їх стерилізуємо за свої гроші, а вони їх вбивають», - ділилася наболілим пенсійного віку жіночка. 
 
«Собака в конвульсіях страждає 15-20 хвилин. Дивляться на це все діти, решта людей», - розповіла жахливі подробиці інша учасниця акції.
 
Протягом усієї акції зоозахисники тварин намагалися зустрітися з керівництвом Ковеля, щоб донести до них свої вимоги. Неодноразово телефонували в прийомну міського голови, однак все безрезультатно. Проте, не зважаючи на морозну погоду, погодилися стояти тут до тих пір, поки хтось із представників влади таки не вийде на розмову. Згодом перед людьми з’явився начальник управління капітального будівництва та жилого-комунального господарства міськвиконкому Андрій Стернічук у супроводі директора КП «Добробут» Ігоря Михалевича. Вони ж і взялися роз’яснювати прибулим про нюанси виконання міської Програми.     
 
«На сьогодні на базі КП «Добробут» збудовані приміщення, щоб собак деякий час утримувати, приміщення для стерилізації тварин, закуплено хірургічний стіл.  На грудневу сесію вносяться зміни до відповідної програми: виділяються кошти на придбання медикаментів, харчування, оплату працівникам», - повідомив Андрій Стернічук. 

Наразі ця інформація дещо заспокоїла розгніваних захисників тварин, які вже втомилися чекати на підтримку і допомогу від влади міста. Отож свою заяву учасники мітингу передали Андрію Стернічуку і  домовилися наприкінці тижня знову зустрітися з чиновником, щоб уже конкретно поговорити про реалізацію намірів влади щодо безпритульних собак.      
  
До слова, загалом на виконання Програми поводження з безпритульними тваринами депутатам запропоновано передбачити в міському бюджеті близько півмільйона гривень, з них – на закупівлю медикаментів для стерилізації піде трохи більше 120 тисяч гривень. Ці гроші планується використати приблизно на 250 тварин. Також, відповідно до поданих змін, будуть закуплені медикаменти для лікування хворих тварин. 

18-12-2017
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка каналізації Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду Служба за контрактом
Погода

counter