Ковельський Палац культури імені Тараса Шевченка «мерзне»


   Ковельський Палац культури імені Тараса Шевченка, який був відкритий до 175-річчя великого українського поета-кобзаря, вже тривалий час не опалюється. Втім, не зважаючи на цю комунальну незручність, заїжджим естрадним знаменитостям, які тут частенько виступають, таки вдається в зимовий період збирати повний зал своїх шанувальників. До речі, один із найбільших залів Волині. Щоправда, пізніше люди в соцмережах жаліються, що в приміщенні Палацу надто холодно, адже там температура повітря навіть нижча, ніж на вулиці. 
«Я дав офіційний лист, що він не опалюється. І організатори всі знають, що він не опалюється в зимовий період. Хоч іди, хоч не іди. Я ж не заставляю іти. Це не нарада, що я його привів. Він взяв білет і пішов», - так гостро відповів на критичні відгуки ковельчан в Інтернет-мережі щодо роботи Палацу президент підприємства «Ковельсільмаш», член виконавчого комітету Ковельської міської ради Микола Заікін. 
У розмові з кореспондентом нашого Інтернет-видання Микола Михайлович спершу переконував, що даний культурний об’єкт перебуває на балансі ТОВ «Камертон», яке, до речі, в 2014 році Господарським судом Волинської області було визнано банкрутом, а отже розпочалася процедура ліквідації товариства, тому він не має ніякого відношення до цієї споруди. Втім згодом пан Заікін змінив тон розмови і же про нинішній стан будівлі та подальшу її можливу долю заговорив від власного імені.    
«Майбутнє будинку буде елементарно простим, інтересним. Є два варіанти: або наші акціонери його розберуть, або ще гірший варіант, що на місці цього будинку поставлять молитовний дім. Це буде інтересно, коли приїдуть з Канади чи Європи, і ми його продамо. І там зроблять молитовний дім. Ото буде красиво для Ковеля», - припустив такий перебіг подій Микола Заікін.
Також президент підприємства «Ковельсільмаш» пожалівся, що для збереження даного об’єкту, хоча б в такому стані, як він є тепер, та на утримання його охоронної служби, доводиться щорічно витрачає 150-200 тисяч гривень.
За словами Заікіна, Палац культури імені Тараса Шевченка, який нині перебуває у заставі, він готовий продати. Більше того, президент «Ковельсільмашу», член виконкому нам зізнався, що взагалі не розглядає можливості безкоштовно передати у власність громади міста культурну споруду, тому що вже має гіркий досвід такої співпраці.   
«Ми вже передали стадіон.., садки. Половину попередавали і поробили там житлові будинки», - невдоволено висловився про подальшу долю переданого місту нерухомого майна підприємства його нинішній керівник.
До слова, з історії Ковеля відомо, що в 1942 році на території, де в 70-тих роках тодішня влада почала зводити Палац культури, німецькі окупанти вчиняли масові розстріли євреїв. Тепер єврейська міжнародна община виступає за те, аби дане місце увіковічнити. Ймовірно, що саме з цієї причини Микола Заікін і не відкидає можливості переведення Палацу культури у молитовний будинок. 
Р.S. У своїх архівних відеоматеріалах ми розшукали сюжет за 1993 рік, коли відбулося урочисте освячення щойно збудованого Палацу культури і тоді ще техніки імені Тараса Шевченка.

17-12-2017
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter