У Ковелі здорожчало відвідування дитсадків

    Відучора батьки, діти яких відвідують Ковельські дошкільні навчальні заклади, платитимуть за своїх чад дещо більші суми грошей, ніж досі. Окрім цього, на відмінну від попередніх років, цьогоріч виконавчий комітет, на засіданні якого й приймалося дане рішення, встановив для різного віку дошкільнят різну батьківську плату. Отож, відтепер батьки дітей молодшого віку сплачуватимуть за щодень відвідувань по 15 гривень, а в дошкільних групах  – по 20 гривень. Варто відмітити, що в Ковелі розмір батьківської плати не змінювався з вересня 2014 року. Тоді батьки в день за відвідування їхніми малюками дитсадочків платили по 10 гривень і жодних вікових розмежувань між дітьми не було прописано.  
    
   Також у міському управлінні освіти переглянули пільгові норми, за якими батьки, або особи, що їх замінюють із сімей, звільняються від плати. Залишили незмінною лише розмір пільги для батьків, у сім’ях яких виховується троє і більше дітей, а також сім’ям переселенців із Луганської та Донецької областей, Автономної Республіки Крим на тимчасове проживання. Вони отримуватимуть рахунки з 50-ти відсотковою знижкою від загального розміру нарахувань.
   
   Окремим рішенням встановлено й плату за харчування школярів у загальноосвітніх навчальних закладах міста. Так у новому навчальному році сніданок для учнів 1-4 класів становитиме 3 гривні в день на кожну дитину, для малозабезпечених сімей – 5 гривень, стільки ж нараховуватиметься плата за харчування сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, батьки, яких загинули при виконанні службових обов’язків, у зоні АТО, батьки - учасники антитерористичної операції, дітям з особливими потребами. Всі ці витрати взяв на себе міський бюджет, тому для вищезазначених категорій дітей, гаряче харчування буде безкоштовним. А на половину від оплати за харчування звільнили  дітей, батьки яких значаться як переселені з АР Крим, Луганської та Донецької областей.
   
   Однак для решти учнів 5-11 класів гаряче харчування буде здійснюватися виключно за рахунок батьківських коштів.02-09-2016
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter