У Ковелі змагались юні шахісти |
З 21 по 23 жовтня на базі КЗ “КДЮСШ ім.Є.Кондратовича» проходив чемпіонат Волинської Шахової Федерації з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12 та до 14 років. В змаганнях взяли участь 43 найкращі спортсмени з Луцька , Ковеля та Володимира-Волинського. |
| 24-10-2016 |
У Ковелі відбувався турнір зі змішаних єдиноборств. Відео |
Цими вихідними, вся увага здорової та спортивної молоді Ковеля була прикута до знакової події для славного міста залізничників - вперше у Ковелі відбувався турнір зі змішаних єдиноборств ММА "Тріумф Волі". |
| 23-10-2016 |
Вихованка ковельської школи боротьби Юлія Ткач перемогла на престижному турнірі |
Волинська борчиня Юлія Ткач перемогла на другому Всеукраїнському відкритому турнірі з вільної боротьби «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка». |
| 22-10-2016 |
Екс-дирекор ковельського санаторію «Турія» судиться з фінінспекцією. Відео |
Колишній директор обласного санаторію матері і дитини «Турія» Віталій Донець подав до суду на Державну фінансову інспекцію у Волинській області та ревізора Ірину Ліщук. |
| 22-10-2016 |
У ковельському готелі "Лісова пісня" задимівся матрац |
У ковельському готелі "Лісова пісня" у п'ятницю, 21 жовтня відбулося невелике загоряння. Деталі пригоди у коментарі Діловому виданню Волині "Конкурент" розповів начальник сектору взаємодії зі ЗМІ управління ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров. |
| 21-10-2016 |
На автодорозі Київ-Ковель-РП загинув 18-річний пішохід |
Сьогодні близько 4:30 ранку на автодорозі Київ-Ковель-РП в районі села Римачі Любомльського району вантажний автомобіль «ІVECO» під керуванням 62-річного киянина, скоїв наїзд на 18-річного мешканця села Римачі. |
| 21-10-2016 |
У Ковельському міськвиконкомі - нова начальниця культури |
Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера начальником відділу культури виконавчого комітету призначена Савлук Вікторія Анатоліївна, яка 19 жовтня приступила до виконання посадових обов’язків. |
| 21-10-2016 |
У Ковелі жінка розрахувалась за придбаний товар підробленою валютою. Фото |
Учора, 20 жовтня до Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшла заява 30-річної ковельчанки про те, що у магазині по вулиці Театральній у Ковелі невідома жінка розрахувалася за придбаний товар грошима. |
| 21-10-2016 |
Як ковельські депутати готуються до чергової сесії |
19 жовтня відбулось засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування під головуванням Анатолія Кислюка та за участю членів комісії – Ірини Роїк, Олександра Артишука, Андрія Далеки. |
| 21-10-2016 |
На Ковельщині за кошти Євросоюзу відновили меліоративні мережі |
240 кілометрів каналів розчистили у Ковельському та Ратнівському районах. Проект «Відновлення меліоративної мережі для сприяння економічного зростання сільських територій Волинської області» втілювався два роки. |
| 20-10-2016 |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
З 21 по 23 жовтня на базі КЗ “КДЮСШ ім.Є.Кондратовича» проходив чемпіонат Волинської Шахової Федерації з класичних шахів серед юнаків та дівчат до 12 та до 14 років. В змаганнях взяли участь 43 найкращі спортсмени з Луцька , Ковеля та Володимира-Волинського.
Цими вихідними, вся увага здорової та спортивної молоді Ковеля була прикута до знакової події для славного міста залізничників - вперше у Ковелі відбувався турнір зі змішаних єдиноборств ММА "Тріумф Волі".
Волинська борчиня Юлія Ткач перемогла на другому Всеукраїнському відкритому турнірі з вільної боротьби «Меморіал заслуженого тренера України Володимира Стадніка».
Колишній директор обласного санаторію матері і дитини «Турія» Віталій Донець подав до суду на Державну фінансову інспекцію у Волинській області та ревізора Ірину Ліщук.
У ковельському готелі "Лісова пісня" у п'ятницю, 21 жовтня відбулося невелике загоряння. Деталі пригоди у коментарі Діловому виданню Волині "Конкурент" розповів начальник сектору взаємодії зі ЗМІ управління ДСНС у Волинській області Володимир Нестеров.
Сьогодні близько 4:30 ранку на автодорозі Київ-Ковель-РП в районі села Римачі Любомльського району вантажний автомобіль «ІVECO» під керуванням 62-річного киянина, скоїв наїзд на 18-річного мешканця села Римачі.
Відповідно до розпорядження міського голови Олега Кіндера начальником відділу культури виконавчого комітету призначена Савлук Вікторія Анатоліївна, яка 19 жовтня приступила до виконання посадових обов’язків.
Учора, 20 жовтня до Ковельського відділу поліції ГУНП у Волинській області надійшла заява 30-річної ковельчанки про те, що у магазині по вулиці Театральній у Ковелі невідома жінка розрахувалася за придбаний товар грошима.
19 жовтня відбулось засідання комісії з питань регулювання земельних відносин, містобудування під головуванням Анатолія Кислюка та за участю членів комісії – Ірини Роїк, Олександра Артишука, Андрія Далеки.
240 кілометрів каналів розчистили у Ковельському та Ратнівському районах. Проект «Відновлення меліоративної мережі для сприяння економічного зростання сільських територій Волинської області» втілювався два роки.







































