У Ковельському районі буде екотехнопарк «Лісова пісня»

     Цей великомасштабний проект – один із шести, який включений до плану заходів із реалізації Стратегії розвитку Волинської області на 2015-2017 роки. Задля його реалізації  громадська організація «Інститут Європейської Інтеграції» розробила проекти «Комплексна реставрація озер Волині» і «Рибницький комплекс Волині», які фінансуватимуться за рахунок коштів фондів ЄС. Про це стало відомо в ході зустрічі керівників Ковельської райдержадміністрацією Віктора Козака та районної ради Андрія Броїла з представниками місцевих та обласних електронних та друкованих ЗМІ.
    
Зокрема, Андрій Петрович розповів, що екотехнопарк «Лісова пісня», який створять та території Ковельського району,  передбачає об’єднання в одну мережу кількох місцевих озер,  а саме: Ухо, Забілля, Нечимне та Сомин. Так, на берегах останніх, заплановано відкрити рекреаційно-лікувальний заклад, куди ввійдуть  гідрологічний заказник «Сомин»  і ландшафтний заказник «Нечимне». Вищеназвані чотири водойми району включені до проекту «Комплексна реставрація озер Волині».  Також голова райради наголосив на тому, що економічною основою створення і функціонування такого екотехпарку буде розвиток та інвестиційна привабливість сільських територій, надання прибулим лікувально-рекреаційних та туристичних послуг, збереження довкілля, створення нових робочих місць місцевому населенню тощо.
   
Також великі можливості для розвитку району надає й програма «Рибницький комплекс Волині». Тут керівники районної влади  очікують на розвиток рибної галузі, а також налагодження виробництва  мінеральних добрив, фармацевтичних препаратів, і, знову ж таки, створення додаткових робочих місць.
   
До слова, великомасштабний проект «Екопарки Волині», фінансування якого взяли на себе фонди ЄС, передбачає створення мережі екотехпарків у Горохівському районі, який носитиме назву «Екоцвіт», у Камінь-Каширському називатиметься «Хотешів»,  Любешівському – «Люб’язь», Старовижівському -  «Синове», а ось в Турійському районі їх буде аж два – «Озеряни» та «Луків».  

29-12-2015
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010
Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор НАТЯЖНІ СТЕЛІ «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ carp-drive.com Ювелірні вироби зі срібла. БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Натяжна стеля VITEX - ВИСОКОЯКІСНА ФАРБА Ковані ВІКОНДА

Погода

counter