Ягодинську митницю назвали найбільш корумпованою |
Комітет Верховної Ради по боротьбі з корупцією розпочинає аналіз декларацій керівників Митниці та їх реального добробуту. Про це на засіданні комітету з питань боротьби та протидії корупції заявив його секретар Дмитро Добродомов. |
| 23-01-2015 |
"Волині" таки зарахували технічну поразку у скандальному матчі з "Металістом" |
Луцька "Волинь" отримала технічну поразку 0:3 у матчі 10-го туру чемпіонату України проти харківського "Металіста". Таке рішення у п'ятницю, 23 січня, оголосив Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (КДК ФФУ). |
| 23-01-2015 |
Вихованці Люблинецької школи-інтернату заспівали для фахівців ДФС Волині |
Від імені колективу працівників органів ДФС Волині з проханням зустрічі з вихованцями підшефного навчального закладу – Люблинецької школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей до директора школи звернулося керівництво ГУ. |
| 23-01-2015 |
Порошенко відзначив орденом «За заслуги» начальника підрозділу «Локомотивне депо Ковель» |
З нагоди Дня соборності Президент України Петро Порошенко відзначив орденами трьох волинян. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави, - пишуть на «Волинському інформаційному порталі». |
| 23-01-2015 |
На підприємствах Волині зріс рівень травматизму |
На підприємствах Волині спостерігається збільшення кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком. Протягом 2014 року загинуло 6 осіб проти 4 за відповідний період 2013 року, травмовано 107 (проти 116). |
| 23-01-2015 |
Юні жителі Ковельщини привітали однолітків з Краматорська з Днем Соборності України |
У День Соборності України в НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназія» смт Голоби організовано та проведено тематичний захід «Боже, благослови Україну миром!». |
| 23-01-2015 |
На Волині розпустили Партію регіонів |
На Волині остаточно розпустили Партію регіонів. Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 січня. |
| 23-01-2015 |
«Ковельводоканал» - серед кращих комунальних підприємств України |
На початку засідання виконкому міський голова Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Михайлом Гетьманом вручили Національний сертифікат директору управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал». |
| 23-01-2015 |
Тренер ковельської команди очолив польський Red Devils |
Як стало відомо, колишній гравець львівської Енергії Андрій Луців очолив команду польської Екстракласса Red Devils. Таким чином, команда Першої ліги Шанс-Авто-Володимирівка з міста Ковель залишилась без свого граючого тренера. |
| 22-01-2015 |
У Ковельську ЦРЛ привезли медичної гуманітарки на 70 тисяч євро. Відео |
20 тонн гуманітарного вантажу від “Благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» зустрічали у Ковелі. Замовник – місцеве міськрайонне територіальне медичне об’єднання. |
| 22-01-2015 |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
Комітет Верховної Ради по боротьбі з корупцією розпочинає аналіз декларацій керівників Митниці та їх реального добробуту. Про це на засіданні комітету з питань боротьби та протидії корупції заявив його секретар Дмитро Добродомов.
Луцька "Волинь" отримала технічну поразку 0:3 у матчі 10-го туру чемпіонату України проти харківського "Металіста". Таке рішення у п'ятницю, 23 січня, оголосив Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу України (КДК ФФУ).
Від імені колективу працівників органів ДФС Волині з проханням зустрічі з вихованцями підшефного навчального закладу – Люблинецької школи-інтернат для дітей-сиріт та дітей до директора школи звернулося керівництво ГУ.
З нагоди Дня соборності Президент України Петро Порошенко відзначив орденами трьох волинян. Про це йдеться на офіційному сайті Глави держави, - пишуть на «Волинському інформаційному порталі».
На підприємствах Волині спостерігається збільшення кількості нещасних випадків зі смертельним наслідком. Протягом 2014 року загинуло 6 осіб проти 4 за відповідний період 2013 року, травмовано 107 (проти 116).
У День Соборності України в НВК «ЗОШ І – ІІІ ст. – гімназія» смт Голоби організовано та проведено тематичний захід «Боже, благослови Україну миром!».
На Волині остаточно розпустили Партію регіонів. Про це стало відомо під час засідання позачергової сесії Волинської обласної ради сьогодні, 23 січня.
На початку засідання виконкому міський голова Олег Кіндер разом із секретарем міської ради Михайлом Гетьманом вручили Національний сертифікат директору управління водопровідно-каналізаційного господарства «Ковельводоканал».
Як стало відомо, колишній гравець львівської Енергії Андрій Луців очолив команду польської Екстракласса Red Devils. Таким чином, команда Першої ліги Шанс-Авто-Володимирівка з міста Ковель залишилась без свого граючого тренера.
20 тонн гуманітарного вантажу від “Благодійного Фонду «Міжнародна асоціація підтримки України» зустрічали у Ковелі. Замовник – місцеве міськрайонне територіальне медичне об’єднання.







































