«ТЦК» 

Скориставшись необачністю чоловіка, ковельчанин викрав залишений на лавці алкоголь

   Три роки за ґратами – таку міру покарання може отримати спритник, який поцупив вісім пляшок коньяку, - повідомили в СЗГ УМВС України у Волинський області.

Із заявою про крадіжку до ковельських правоохоронців звернувся 37-річний мешканець району.

Перебуваючи у районному центрі, чоловік придбав вісім пляшок коньяку, які склав у пакунок. На вулиці міста потерпілий залишив спиртне на лавці. Не довго думаючи, зловмисник викрав пакет із алкоголем, чим завдав заявнику матеріальних збитків на майже 600 гривень.

Оперативники затримали любителя алкогольних напоїв за гарячими слідами. Спритником виявився 41-річний житель міста Ковель. Викрадений товар правоохоронці вилучили.

Подія зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень Ковельського РВ УМВС України у Волинській області. Вирішується питання щодо відкриття кримінального провадження за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України. Триває перевірка.

19-11-2014
Повернутися назад



Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|
ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Вироби з бляхи VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду кран Ковель ЗООмагазин ВІКОНДА Міні Склопласт купити фільтр фільтри «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Зоомагазин у Ковелі. Бюро перекладів Господарські товари та товари для дому Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Грунт на вимостку Ласкаво просимо до CPG Medical Віндор Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА «АКУМУЛЯТОР» - магазин-склад у Ковелі Паркінг для легкових та вантажних автомобілів в Хелмі Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Турагенство у Ковелі
counter