У волинянина вилучили шість гранат із зони АТО |
Боєприпаси військовослужбовець привіз із зони проведення антитерористичної операції. За незаконне зберігання гранат правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Про це під час зустрічі із журналістами повідомив начальник обласного управління міліції Петро Шпига, - повідомили в СЗГ УМВС України у Волинській області.![]() Вибохонебезпечні предмети оперативники знайшли на території господарства лучанина під час проведення санкціонованого обшуку. Загалом у чоловіка вилучили чотири гранати Ф-1, дві гранати РГД-5 та шість запалів. – Весь цей арсенал лучанин привіз із собою із зони проведення антитерористичної операції, де він виконував свій громадянський обов’язок у лавах Збройних сил України, – повідомив начальник УМВС України у Волинській області Петро Шпига. – При спілкуванні з правоохоронцями молодик повідомив, що зберігав ці речі, щоби обороняти Батьківщину. Вилучені боєприпаси направлено на дослідження в Науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при обласному управлінні міліції. ![]() Слідчим відділом Луцького МВ УМВС України у Волинській області відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 263 (Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі. Триває досудове розслідування. |
12-11-2014 |
| Повернутися назад |
Архів: 1992-2010| 2010-2012| 13| 14| 15| 16| 17| 18| 19| 20| 21| 22| 23| 24| 25|







































