“Волинська Січ” відсвяткувала ювілей

   Вдесяте на Волині, поблизу села Миляновичі Турійського району розгорнув свої намети табір “Волинська Січ”. На запрошення молодіжного фонду “Наше майбутнє” та волинської федерації українського рукопашу гопак в урочище “Березина” з'їхались ті, хто віддає перевагу активному відпочинку на природі. В таборі “Волинська Січ” традиційно культивують військово-патріотичне виховання та фізичний вишкіл, інформує "Телевізійний центр Ковель".
  Хлопці в уніформі десантників демонструють гостям табору військовий вишкіл. Слідом за ними - показові виступи підлітків з підрозділу військової розвідки. “Волинська Січ” розгорнула свої намети та прапори в урочищі “Березина”, неподалік від села Миляновичі вже десятий рік поспіль. І щоразу організатори табору вишукують щось нове для активного відпочинку дітей на природі.
  Вихованці табору — діти від 12-ти до 17-ти років. Вони приїздять на Волинь з різних куточків України. Багато хто обирає “Волинську Січ” як постійне місце дислокації. Хлопці знають: тут почують багато цікавого з історії українського війська, навчаться бути сильними та витривалими.
  Молодший інструктор Наталія Грицюк — єдина жінка в командуванні “Волинської Січі”. Вихователь і медична сестра, вона залюбки погоджується і на роль екскурсовода.
  Тематика військово-патріотичного виховання молоді близька сьогодні багатьом. Депутат обласної ради, активний поборник ідей козацтва Петро Олешко приїхав у табір привітати організаторів доброї справи з ювілеєм. А заодно й привіз на Січ поповнення. Новобранець табору - 13-річний Роман Литвинюк: долею хлопчика та двох його сестричок, які після трагічної смерті мами залишились під опікою бабусі, Петро Олешко переймається вже не перший рік.
  На свіжому повітрі гості та вихованці табору апетитно поїдали козацький куліш. А на десерт усі разом поласували смачним тортом, який організатори гостинно припасли спеціально до 10-річного ювілею табору “Волинська Січ”.


03-07-2013
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 каталог меблів LOFT ВІКНАplus Викачка каналізації Продаж профнастилу, металочерепиці Магазин ПРОДАЖ! Бетон Щебінь Пісок Блоки Продаж комп'ютерної та офісної техніки. Послуги спецтехніки Безкоштовне навчання в Польщі Автономера Штори «Ламіновані підлоги», «Тепла підлога» Корм та інші товари для тварин  Натяжні стелі Купити металопластикові вікна Покрівельні матеріали Ковель Гаражні ворота Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Оренда спецтехніки  ремонт котлів та колонок  Викачка каналізації. VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду Служба за контрактом
Погода

counter