“Волинська Січ” відсвяткувала ювілей

   Вдесяте на Волині, поблизу села Миляновичі Турійського району розгорнув свої намети табір “Волинська Січ”. На запрошення молодіжного фонду “Наше майбутнє” та волинської федерації українського рукопашу гопак в урочище “Березина” з'їхались ті, хто віддає перевагу активному відпочинку на природі. В таборі “Волинська Січ” традиційно культивують військово-патріотичне виховання та фізичний вишкіл, інформує "Телевізійний центр Ковель".
  Хлопці в уніформі десантників демонструють гостям табору військовий вишкіл. Слідом за ними - показові виступи підлітків з підрозділу військової розвідки. “Волинська Січ” розгорнула свої намети та прапори в урочищі “Березина”, неподалік від села Миляновичі вже десятий рік поспіль. І щоразу організатори табору вишукують щось нове для активного відпочинку дітей на природі.
  Вихованці табору — діти від 12-ти до 17-ти років. Вони приїздять на Волинь з різних куточків України. Багато хто обирає “Волинську Січ” як постійне місце дислокації. Хлопці знають: тут почують багато цікавого з історії українського війська, навчаться бути сильними та витривалими.
  Молодший інструктор Наталія Грицюк — єдина жінка в командуванні “Волинської Січі”. Вихователь і медична сестра, вона залюбки погоджується і на роль екскурсовода.
  Тематика військово-патріотичного виховання молоді близька сьогодні багатьом. Депутат обласної ради, активний поборник ідей козацтва Петро Олешко приїхав у табір привітати організаторів доброї справи з ювілеєм. А заодно й привіз на Січ поповнення. Новобранець табору - 13-річний Роман Литвинюк: долею хлопчика та двох його сестричок, які після трагічної смерті мами залишились під опікою бабусі, Петро Олешко переймається вже не перший рік.
  На свіжому повітрі гості та вихованці табору апетитно поїдали козацький куліш. А на десерт усі разом поласували смачним тортом, який організатори гостинно припасли спеціально до 10-річного ювілею табору “Волинська Січ”.


03-07-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Корм та інші товари для тварин  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Штори Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Компанія «Ваша безпека»
Погода

counter