Працівники Держгірпромнагляду виявили порушення у Ковельському лісгоспі

   Стан охорони праці та промислової безпеки в обласному управлінні лісового та мисливського господарства, зокрема, під час експлуатації вантажопідіймальних кранів і машин та ведення лісосічних робіт усіма суб'єктами господарювання, розглянуто на засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, повідомляють у прес-службі теруправління Держгірпромнагляду у Волинській області.
   Інспекторським складом теруправління Держгірпромнагляду у Волинській області протягом листопада 2012 року проведено комплексну перевірку стану охорони праці та промислової безпеки на підприємствах лісового та мисливського господарства. В ході перевірок виявлено ряд порушень нормативних та законодавчих  актів з охорони праці. Так, Ковельським, Цуманським, Ківерцівським держлісгоспами не отримано дозволи на експлуатацію об‘єктів та виконання робіт підвищеної небезпеки. В Колківському лісгоспі не призначений відповідальний за безпечну експлуатацію котлів. Не проведені позачерговий технічний огляд та експертно-технічну діагностику вантажо-підіймальних кранів в Ковельському, Цуманському, Ківерцівському, Колківському лісгоспах. Не отримано дозвіл на експлуатацію котла в Цуманському державному лісгоспі після його заміни.
   За результатами перевірок видано 18 приписів, до адміністративної відповідальності притягнуто 15 посадових осіб.
   В січні-лютому поточного року фахівцями теруправління Держгірпромнагляду у Волинській області проведені планові та позапланові перевірки виконання держлісгоспами Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства виданих приписів, розроблених заходів та усунення порушень. Перевірки показали, що керівниками перевірених суб’єктів господарювання розроблено та виконано заходи щодо усунення виявлених порушень у встановлені в приписах терміни.
   Для забезпечення безпечної експлуатації об‘єктів котлонагляду, недопущення порушень вимог нормативних документів з промислової безпеки та охорони праці комісією з питань ТЕБ та НС прийнято рішення, яким територіальному управлінню Держгірпромнагляду у Волинській області доручено:
 - до 15 березня 2013 року провести позапланові перевірки стану промислової безпеки та охорони праці у ДП «Цуманський ЛГ та ДП «Володимир-Волинське ЛМГ»;
 - у разі виявлення під час проведення перевірки порушень чи невиконання приписів, вжити заходів щодо визначення доцільності подальшої  експлуатації об'єктів котлонагляду або анулювання виданих дозволів на їх експлуатацію;
 - на черговому засіданні Комісії проінформувати про вжиті заходи щодо забезпечення контролю за приведенням до безпечного стану експлуатації об'єктів котлонагляду та належним станом охорони праці та промислової безпеки в обласному управлінні лісового та мисливського господарства під час експлуатації вантажопідіймальних кранів.


27-02-2013
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Продаж насосної техніки Буріння свердловин на воду Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Салон меблів Dybok.ua Натяжні стелі
Погода

counter