Ковельські колядники усе зароблене віддали дітям

    У Народному домі «Просвіта» в один із трьох великих зимових свят – день Святого Василя, з благословення Преосвященного єпископа Володимира, з ініціативи православного духовенства Ковеля та за підтримки Ковельського міського голови Олега Кіндера відбулося велике яскраве дійство «Ковельські святки». У його підготовці ще брала участь молодіжна організація «Ф.О.М.А.».
    У фойє та у залі працювало до двох десятків обслуговуючого персоналу – чергові. Ці молоді дівчата зустрічали кожного з прихожих та проводжали його аж до вільного місця. Таким чином протягом лише кількох хвилин зал був заповнений вщент. Організована та злагоджена робота великого колективу людей, які працювали над підготовкою до концерту, відчувалася у всьому. І навіть на сцені.  
    Розпочали благодійний концерт з колядки, яку виконали вихованці  зразкової дитячої студії естрадного співу «Надія» на запрошення настоятеля Введенського храму. А далі посипалися привітання від єпископа Володимир-Волинського та Ковельського Володимира та Ковельського міського голови Олега Кіндера. 
    Привітна та гостинна господиня заходу (ведуча) Вікторія Савлук до своєї оселі (на сцену) запрошувала усіх колядників, які цього вечора стукали у її двері. Навіть маленький Дмитро напросився у гості. Хлопчина порадував зал веселими гуморесками. А вихованці недільної школи Люблинецького Хрестовоздвиженського храму розповіли різдвяну казку «Рукавичка». Юні актори мали на меті довести присутнім, що не лише краса може врятувати світ, а й доброта також. Заходили до оселі Вікторії й маленькі учасники недільної школи Анатоліївського храму, колядували хори Почаївської ікони Божої Матері, Пантелеймонівської, Тетянівської, Михайлівської церков, а також церковний хор Свято-Троїцького Собору. Побували тут й колядники з Ковельського медичного коледжу і танцівники народного дитячого танцювального ансамблю «Барвінок». Досхочу веселилася господиня оселі а разом з нею й віруючий люд, що зібрався на благодійний концерт. Протягом двох годин, що він тривав, завдяки пожертвам присутніх було зібрано чималу суму коштів на потреби для  дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.
    Щороку з благословення єпископа Володимира група дітей цієї категорії (близько 50 чоловік) літом на два тижні відправляється до  оздоровчого табору, що на Щацьких озерах. Таку можливість вони мають завдяки не байдужим до людського горя вірян. Пожертви, які вдалося наколядувати цього дня, також підуть на літній відпочинок для обділених долею волинських дітей, - запевнив присутніх Преосвященний Володимир.

 


16-01-2012
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Ортопедичні матраци Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ВІКОНДА «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки БудЛідер Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА Служба за контрактом
Погода

counter