ГО прикордонних районів Волині об’єдналися

399

    Громадські організації Волині об’єднуються задля однієї спільної мети сконцентрувати воєдино усі свої сили, вміння, бажання, можливості та направити їх на покращення життя громади. З цієї нагоди у Ковельському культурно-просвітницькому центрі відбулося засідання круглого столу, в якому взяли участь представники громадських організацій з п’яти районів Волині (Ковельського, Шацького, Ратнівського, Старовижівського, Турійського) а також міст Нововолинська та Ковеля. Організаторами заходу виступили Волинська агенція із залучення інвестицій та організація громадська ініціатива Володимира Гавриша «Наше майбутнє», які уже тривали час виношували ідею об’єднати ініціативних людей в єдиний центр, тим самим, створивши платформу співпраці без будь-яких на те фінансових чи правових зобов’язань сторін, як практикують у європейських країнах Світу.
    За словами Михайла Тихонюка, ними попередньо планувалося залучити до участі значно більше молодих людей, але, як зв’язувалося згодом, із майже ста зареєстрованих громадських організацій нині дієвими лишаються одиниці. Зацікавленість у спільній співпраці виявили лише 18 осередків, представники яких прибули до Ковеля. Організатори заходу залучили до роботи й когорту людей поважного віку, досвіт яких, переконані вони, обов’язково стане у пригоді та подальшій спільній роботі.
    Підтримала наміри організаторів заходу й радник заступника міністра охорони здоров’я України Аліна Крицька. Дівчина розповіла про досягнення своїх однодумців у плані допомоги нужденним та висловила власне бачення розвитку партнерських стосунків об’єднання.
    Після того, як кожен з присутніх розповів про діяльність своєї громадської організації, приступили до підписання меморандуму щодо підтримки створення партнерської мережі співпраці громадських організацій Волинського регіону. Усі 18 учасників угоду підписали. За словами голови Наглядової ради, приєднатися до нині створеної громадської спільноти має можливість кожен. Так само, як й умови документу, скріпленого багатьма підписами, можуть переглядатися та поповнюватися новими пунктами, в залежності від суспільного, соціально-економічного розвитку регіону.
    Об’єднання вже визначилось з основними напрямками своєї роботи: учасники партнерської мережі Волинського регіону братимуть активну участь у реалізації проектів орієнтованих на економічний та соціальний розвиток, реформування комунального господарства, співробітництво громадських організацій міжнародного та міжрегіонального масштабу тощо.       
 


05-12-2011
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Буріння свердловин на воду ВІКОНДА Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері «СантехБУД» Продаж, ремонт, настройка компютеров FoxArt. Натяжні стелі Ковель. Точилка для ножів та ножиць AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Перетяжка мебелі Ковель Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Шліфування, циклювання підлоги, паркету Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Служба за контрактом
Погода

counter