Перетворіть склад на кімнату!

 Якщо ви маєте час, загляньте на власний балкон. Вам не здається, що, враховуючи приналежність балкона до окремих приміщень, ви надто недбало поставилися до його дизайну? Простіше кажучи, приміщення, яке цілком могло стати окремою кімнатою, ви перетворили на шафу з вікнами, які загалом можна забити дошками за непотрібністю. І справді: освітлення можна передбачити і без вікон, а потрібні вони, щоб милуватися навколишнім світом! Але на ваш балкон і ступити страшно, не те що думати влаштуватися там з чашкою кави. Загалом, настав час змінювати свій підхід до балкона як до скупчення всього того, що не помістилося в квартирі.


 
Мова, зрозуміло, йдеться про засклені балкони, а не про їхніх відкритих родичів, з якими знайомий будь-який володар «хрущовки». І правда: навряд чи ви зможете самостійно засклити балкон, який складається з бетонної підлоги і ріденьких металевих грат, що ледь дістають вам до пояса. Мабуть, наважитися на ремонт такого балкона може лише ентузіаст, який все життя мріяв жити у квартирі саме з оригінальним балконом. В інших випадках, таким балконом люди будуть користуватися лише кілька місяців на рік – більше клімат не дозволить. Та й що означає «користуватися»? Так, вийти на пару хвилин, постояти, покурити.
 
Проте власники засклених дерев'яних лоджій та балконів можуть радіти: за допомогою дизайнерів вони зможуть перетворити балкон на витвір мистецтва, куди гості приходитимуть на екскурсії. Головне – позбавитися тих речей, які ви зберігаєте на балконі «про всяк випадок». А практика показує, що інші речі на балкон не потрапляють. Тому якщо у вас там стоїть старий зламаний холодильник, винесіть його нарешті до сміттєвих баків, може, якомусь небагатому умільцю він ще послужить.

Якщо там у вас горою лежать розірвані капці, які ви зберігаєте на той випадок, коли прийде багато гостей, сміливо їх викиньте, хоч не зганьбите, насправді. Якщо трилітрові порожні банки на вашому балконі припадають пилом без справи - значить, заготівельник з вас охороняй, і краще склотари позбутися, тому як маринованих грибочків вона все одно не побачить. Нарешті, якщо на балконі стоять самі заготовки, перевірте, якого вони року виготовлення. Якщо тисяча дев'ятсот хвостатого – позбавтеся їх, якщо недавнього – переставте у шафу, щоб вони не займали відкритого місця.
 
Після цього вам залишиться додатково утеплити та обробити стіни, зробити навісну стелю та вмонтувати туди освітлення, постелити на підлогу теплий килим, декорувати стіни рослинами та підібрати компактні меблі, які в ідеалі повинні включати пару стільців, маленький столик та крісло, в якому ви відпочиватимете . Чим не чарівне перетворення?

 

16-03-2023
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Послуги навантажувачем Manitou Блоки Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Магазин Служба за контрактом
Погода

counter