Електростанція вдома: як можна заробляти на власних сонячних батареях

Усі вже звикли до того, що електрику виробляють атомні, теплові та гідроелектростанції. Нещодавно до них «приєдналася» альтернативна енергетика. І просунуті власники приватних будинків стали генерувати електроенергію шляхом отримання та перетворення енергії Сонця. Ще не чули про таке? Пропонуємо заповнити прогалини! Зі статті нижче ви дізнаєтеся все про особливості цього методу та обладнання, необхідне для створення власного енергокомплексу.

Які перспективи використання СЕС?

Незважаючи на велику популярність сонячних електростанцій за кордоном, українці продовжують ставитись до них із побоюванням. Стримуючим фактором виступає холодний клімат, низький рівень інсоляції (кількості сонячних днів на рік) та інші проблеми, які не знайомі європейцям. Тим часом сонячна енергетика продовжується активно розвиватися. У 2019 році її потужності в Україні в 2,5 рази перевищили аналогічні показники теплових електромереж. А на її території до цього моменту вже було збудовано 1,5 ГВт сонячних електростанцій разом із СЕС.

Якого висновку ми приходимо? Потенціал розвитку сонячної енергетики в Україні є! Судіть самі: за 3 дні на її територію потрапляє стільки енергії Сонця, скільки звичайними електростанціями виробляється протягом року.

Чи можна заробляти на сонячній енергії?

Відповідно до закону, власники сонячних батарей можуть продавати надлишки електроенергії в мережу. При цьому максимальна потужність останніх не повинна перевищувати 15 кВт. Оплачуватиметься різниця за цінами оптового ринку. Таким чином, з одного боку, сонячні модулі дозволять не залежати від перепадів напруги центральної мережі. А з іншого боку, вони нададуть можливість не лише економити на оплаті електроенергії, а ще й на ній заробляти.

Яке обладнання для створення СЕС потрібне?

Потрібна сонячна електростанція? У каталозі Jackery Ukraine вона одразу представлена ​​в комплекті (сонячні генератори, портативні електростанції, компактні панелі, аксесуари). Легкість установки, що не вимагає спеціаліста, забезпечується інструкцією, що йде в наборі.

Що потрібно, щоб почати заробляти на сонячній електростанції? Необхідно підключити її до загальної електричної мережі. Далі, встановити лічильники та підписати довгостроковий контракт на продаж надлишок електроенергії з постачальником. Детальну інформацію про підключення можна дізнатись у місцевому відділенні.

Так, це займе час, але водночас відкриє можливості для додаткового заробітку!


25-12-2022
Повернутися назад


Архів: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020| 2021| 2022|


ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Перетяжка «СантехБУД» FoxArt. Натяжні стелі Ковель. AvtoROMA - обслуговування вантажних автомобілів Натяжні стелі Магазин «БудМаркет» Кондиціонери, вентиляція, опалення Ринви та комплектуючі Магазин Грунт на вимостку Доставка зоотоварів Магазин «МастерПол» Віндор «БудХауз - будматеріали» Послуги спецтехніки Зоомагазин “ZOOCITY “ БУДМАТЕРІАЛ ПРОДАЖ ДОСТАВКА Шліфування, циклювання підлоги, паркету Натяжна стеля Ковані вироби ВІКОНДА каталог меблів LOFT Викачка каналізації ВІКНАplus Продаж профнастилу, металочерепиці Викачка каналізації Служба за контрактом
Погода

counter