Які є корисні солодощі.

 Більшість з нас - ласуни і вважають, що день потрібно починати з солодкого, щоб був гарний настрій. І в цьому є сенс: будь-які солодощі - збудник гормону щастя. Правда, смачні цукерки і булки піднімають не тільки настрій, але і рівень інсуліну в крові. Як наслідок - зайва вага, а то й ще гірше - новий діагноз, діабет.


 
Але серед кондитерського достатку є корисні солодощі. Хоч у їх складі теж є цукор, проте його вміст набагато нижче, ніж в інших подібних продуктах.
 
Звичайно, для багатьох набагато простіше з'їсти цукерку, яка завжди під рукою, ніж шукати якісь заморські солодощі. І ось тут головна помилка: корисні солодощі можна знайти в звичайному продуктовому магазині і часто вони є сусідами на полиці зі, скажімо, улюбленим печивом. Давайте спробуємо пройтися по віртуальному магазину і вибрати найкорисніші солодощі і що скаже про наш вибір дієтолог.
 
У цукерках міститься і цукор, і маргарин, і не зовсім якісні жири рослинного походження. Тому, напевно, варто від них відмовитися і спробувати замінити їх на щось інше.

Мармелад - він по праву належить до корисних солодощів. Пектин, що входить до його складу, як губка збирає і виводить з організму всі шлаки і токсини. Він також є в пастелі і зефірі. Щоденне вживання таких солодощів позитивно позначиться на вашій фігурі, але пам'ятайте: навіть найкорисніших солодощів в день можна з'їдати не більше 30 грамів.
 
А ось улюблені з дитинства вафлі - головний ворог здорового харчування. Цукор, маргарин і підсилювачі смаку сильно б'ють по підшлунковій залозі. У раціоні вони повинні зустрічатися вкрай рідко.
 
Чи знаєте ви, що найкорисніші ласощі - це натуральні фрукти, причому не тільки свіжі. Невелика жменя сухофруктів з успіхом замінює пакетик карамельок. Це солодко, це фруктовий цукор, але це корисний цукор і джерело мікро та макроелементів і вітамінів.
 
Майже наповнивши кошик ласощами ми не могли обійти стороною вітрину з улюбленою дитячою солодкістю. Серед усього достатку плиткового шоколаду знайти корисний дуже просто - це гіркий шоколад. Чим більший вміст какао - тим корисніше. У такому шоколаді менше цукру і тому є ймовірність, що з'їсте ви його теж менше. У молочному шоколаді, звичайно, цукру набагато більше. Так що звикайте їсти гіркий шоколад і дорослішати.

 

24-05-2021
Повернутися назад

Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010 Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  котли та колонки VIKNAROFF Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі Style Dekor Перетяжка меблів Буріння свердловин на воду ДеЛайт - Ковель Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары Игрушки, Хозяйственные товары, Посуда, Канцтовары ВІКОНТ.Вікна та двері Продаж, ремонт, настройка компютеров

Погода

counter