Гітара для якісного музичного старту: вибрати акустику чи електрогітару?

Декілька сотень років гітара залишається надзвичайно модним і популярним музичним інструментом - в минулому це були класичні моделі, а поточне століття до них додалися і електрогітари. Більше того, останні стали справжнім музичним символом XX століття в сучасній поп культурі. В нашому матеріалі ми разом з експертами інтернет-магазину Музлайн допоможемо вам як найпростіше визначитися з гітарою і музичним напрямком, в якому варто розвиватися музиканту-початківцю, навіть якщо це доросла людина.

Особливості та відмінності акустики і електрогітари

Традиційна гітара - https://muzline.ua/uk/hitary/ це широко розповсюджений музичний інструмент з багатою історією. Його основна цінність полягає в тому, що він не має практично жодних обмежень по використанню - на ньому можна виконувати майже будь-яку музику, а звук за бажанням і за допомогою сучасних інструментів можна трансформувати і перетворювати до безкінечності. Окрім цього, акустична гітара має:

  • безмежний віртуозний потенціал;
  • універсальність і гнучкість;
  • красу і естетичність.

Власне, навіть якщо ви хочете виконувати рок музику, це можна сміливо робити і на акустичній гітарі з залізними струнами. Але варто додати, що класичні моделі з нейлоновими струнами більше орієнтовані на виконання академічного репертуару, фламенко, тощо.

Переходимо до електрогітари. У перші роки її появи і стрімкого розповсюдження ґрунтовно вважалося, що вона поступово витіснить акустичний інструмент з професійного сегменту. Почасти так і сталося, але тільки якщо говорити про сучасну естрадну сцену, більшість музикантів віддають перевагу саме електрогітарі, високо оцінюють її акустичні властивості, широкі можливості роботи зі звуком, універсальність і стиль. До того ж, строй і техніка гри на ній не відрізняється від гри і строю традиційної акустичної гітари, а це означає, що перехід з однієї моделі на іншу не буде проблемою за виключенням короткого періоду адаптації та освоєння специфічних прийомів звуковидобуття.

Непростий простий вибір

Експерти інтернет-магазину Muzline багато разів спостерігали за тим, як майбутні музиканти роблять вибір першої гітари, і з власного досвіду наполягають на тому, що неправильного вибору в даному випадку бути не може. Успіху можна досягти і з акустикою, і з електрогітарою. Власне, цей вибір краще робити за смаком - яким жанрам музики ви віддаєте перевагу, що збираєтеся виконувати. Якщо ваше все - це классика, то беріть акустику з нейлоновими струнами. Якщо вам до душі естрадний напрямок - до ваших послуг сотні моделей акустичних гітар з залізними струнами і електрогітар усіх форм та видів. Набагато важливіше правильно обрати кваліфікованого викладача, а оце вже зовсім нетривіальна задача.


11-05-2021
Повернутися назад


Архів новин: 1992-2010 | 2010-2012 | 2013 | 2014 | 2015| 2016| 2017| 2018| 2019| 2020|

ІНФОБЛОК
ТЦК-ІНФОРМ Телевізійний Центр Ковель ТЦК 1992-2010  ремонт двигунів та ходової  Натяжні стелі  ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ  Утеплення будинків Покрівельні матеріали Ковель Купити металопластикові вікна Гаражні ворота Викачування каналізацій, туалетів Послуги екскаватором САТ, KOMATSU Бетон всіх марок з доставкою Компанія «Ваша безпека» Пісок, щебінь Натяжні потолки. Ковель  ремонт котлів та колонок VIKNAROFF Домашній майстер Ортопедичні матраци Ринви Монтаж демонтаж покрівлі

Погода

counter